Şanlıurfa’da İki Kardeş Evlerinde Ölü Bulundu

Şanlıurfa’nın Bamyasuyu Mahallesinde iki kardeş evlerinde ölü olarak bulundu.

Olay Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine bağlı Bamyasuyu mahallesinde meydana geldi. Ölüm sebepleri henüz bilinmeyen 3 aylık iki kardeş Murat Y. ve Meral Y.evlerinde ölü olarak bulundu. Kardeşlerine bakmak için odaya giden ikizlerin 11 yaşındaki ablası kardeşlerinin hareketsiz olduğunu görünce annesine haber verdi. Koşarak odaya gelen annede çocuklarının hareketsiz kaldığını görünce durumu sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptığı incelemede ikizlerin hayatlarını kaybettiğini gördü. Daha sonra olay yerine polis, olay yeri inceleme ekipleri sevk edildi. Cumhuriyet savcısının incelmesinin ardından ikizlerin cansız bedenleri otopsi yapılmak üzere adli tıp kurumuna gönderildi.

Daha önce de 4 çocukları ölmüş

Öte Ramazan ve Fatoş Y. çiftinin daha öncede 4 çocuklarını kaybettiği öğrenildi. Aynı ailenin daha önce de dört çocukları aynı şekilde vefat ettiğini ve onlar içinde yapılan otopsi sonucunda adli tıp raporlarında ölüm nedenleriyle ilgili herhangi bir bulguya rastlanmadığı belirtildi.

Daha önce de 4 çocukları ölmüş

Öte yandan daha öncede ailenin 4 çocuklarını kaybettiği öğrenildi.  Aynı ailenin daha önce de dört çocukları aynı şekilde vefat ettiğini ve onlar içinde yapılan otopsi sonucunda adli tıp raporlarında ölüm nedenleriyle ilgili herhangi bir bulguya rastlanmamıştı.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 14:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER