Şanlıurfa’da Doktoru Darp Eden Şahıs Yakalandı

Hastaneden çıkan Uzman Doktor Ebru Kılıç’a saldırdığı belirlenen A.S., isimli şahıs yakalandı.

Şanlıurfa’da Doktoru Darp Eden Şahıs Yakalandı

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Mesai bitiminin ardından işyerinden ayrılan Uzman Doktor Ebru Kılıç, eve gitmek için otomobiline binmek üzereyken bir şahıs tarafından saldırıya uğradı. Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan Kılıç’ın ‘imdat’ çığlıklarına çevredeki vatandaşlar yetişti. Saldırgan olay yerinden kaçarken Doktor Ebru Kılıç ise görev yaptığı hastaneye götürüldü.

Yaşanan bu çirkin olayla ilgili çalışma başlatan polis, güvenlik kameralarının görüntülerini detaylı bir şekilde inceledi ve saldırganın A.S. olduğunu belirledi. A.S., düzenlenen operasyonla gözaltına aldı. Doktoru darp ederek yaralayan A.S. isimli şahsın İzmir İl Jandarma Komutanlığı’nda asker olduğu, izin alarak Şanlıurfa’ya geldiği ve psikolojik sorunları olduğu gerekçesiyle ‘askere elverişsiz’ raporu almaya çalıştığı belirlendi.

A.S.’nin, girdiği sağlık kurulundan istediği raporu alamadığı, mesai çıkışında da kurulda görevli Doktor Ebru Kılıç’a saldırdığı tespit edildi.  Saldırganın emniyetteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER