Şanlıurfa’da Cumhur İttifakı Güçleniyor

Seçime sayılı günler kala Harran'da cumhur ittifakına katılımlar devam ediyor. Doğu Kesmekaya mahallesi muhtarı Ömer Akbar ve akrabaları cumhur ittifakına katıldı.

Rozetlerini MHP MYK Üyesi Şanlıurfa Milletvekili Sn. İbrahim ÖZYAVUZ'UN taktığı törende önemli kanaat önderleri de katıldı.

Özyavuz yaptığı açıklamada " 24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakına yüzde 97 oy vererek Türkiye rekoru kıran Harran'da yeni katılımlarla cumhur ittifakı daha da güçleniyor. Bugün aramızda kanaat önderlerinden Hamit BAYLAN , Ali FELHAN ve Cumhur İttifakı Harran Akçakale Belediye Başkan adayları ile AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet AKAY ve diğer dostlarımızla bizi evlerinde misafir eden Başak ailesinden Hikmet BAŞAK, İbrahim BAŞAK ve Mehmet BAŞAK aramızda. Damlasu mahallesi muhtarı Hüseyin BİLİZ, Meclis Üyesi adayımız Ahmet AKTAŞ, Eğitimci Mehmet ASUTAY ve Mahmut IŞIK, Feyyaz ÇİÇTÇİ, Hadi ÇİÇEK ve adını sayamadığımız birçok değerli isim aramızda. Dün Demokrat Partiden istifa edip cumhur ittifakına katılan Hıdır DÖNDER ve ailesinden sonra bugünde Doğu Kesmekaya  mahallesi muhtarı Ömer AKBAR ve akrabaları cumhur ittifakına katıldı. Sizlerin gücü ve desteğiyle bu halka daha çok büyüyüp güçlenecek. Sayın Genel Başkanlarımız Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet BAHÇELİ beyin yapmış olduğu bu ittifak pazara kadar değil mezara kadar sürecektir. Bize de düşen bu ittifaka sahip çıkıp güç vermektir. " Dedi

YORUM EKLE
YORUMLAR
KENDİNİZE GELİN HEYYOLAR
KENDİNİZE GELİN HEYYOLAR - 8 ay Önce

LA HARRANLILAR HEM OY VERİP SONRADA GİDİP TEDAŞ OLMUŞ DEAŞ DEMEYİN...SİZİN MÜSTEHAKINIZDIR

SIRADAKİ HABER