Şanlıurfa’da Bugün Toplu Taşıma Ücretsiz Hizmet veriyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün Şanlıurfa’da yapacağı miting dolayısı ile toplu taşıma araçları ücretsiz olarak hizmet veriyor.

Şanlıurfa’da Bugün Toplu Taşıma Ücretsiz Hizmet veriyor

Genel seçimler ve Cumhurbaşkanlığı seçimine 4 gün kala AK Parti’nin adayı ve Cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan bugün Şanlıurfalılarla buluşacak. Bugün saat 14:00da Urfalılara seslenecek Cumhurbaşkanı Erdoğan için mitinge gelecek olan vatandaşların zorluk çekmemesi için Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine bağlı BELSAN A.Ş tarafından toplu taşıma araçları ücretsiz olarak hizmete sunuldu.

Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için hazırlıklar tamamlandı. Miting alanında tutun güvenliğe kadar her şey tamamlanmış durumda.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 09:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
adil
adil - 11 ay Önce

benim vergimle paramla bir partiye çalışana hakkımı helal etmiyorum.

Hakkım Haram Olsun. Millet Aç
Hakkım Haram Olsun. Millet Aç - 11 ay Önce

Millet parası ile yaparsınız tabi artisltiğinizi. kendi cebinizden verin yada diğer cumhurbaşkanları adayları geldiğinde de yapın bari adaletli olursunuz.

ücretsiz dolmuşa oy
ücretsiz dolmuşa oy - 11 ay Önce

sırf bugün dolmuş bedava diye oy vereeck insanlar VAR

Müslüm ÇAKAR
Müslüm ÇAKAR - 11 ay Önce

Efendi değil hizmetkar olmaya geldik felsefesini benimseyen sayın recep tayyip erdoğan'ı yalnız bırakmayalım..Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, FETÖ'nün darbe girişimini tatilde bulunduğu Marmaris'te eniştesinin açtığı telefonla öğrendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ihanet girişiminin haberini aldıktan sonra besmele çekti ve iki rekat sefer namazı kıldı.
"21.30 gibi eniştem beni arıyor. Daha önce saatleri karıştırdık. ‘Beylerbeyi Sarayı'nın orada bir hareketlilik var diyor. Bu haberi aldıktan sonra ben inanamadım. ‘Ziya dalga mı geçiyorsun, ne alakası var dedim. Daha sonra MİT Müsteşarı'nı, Genelkurmay Başkanı'nı aradım, ulaşamadım.”

Müslüm ÇAKAR
Müslüm ÇAKAR - 11 ay Önce

Vatanın birliğini, partisinin ve kendi geleceğinin üstünde tutan,Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan
, CNNden Hande Fırat
ın programına Facetimela bağlanarak askeri kalkışmaya tepki gösterdi ve halkı yeniden meydanlara davet etti...Erdoğan, "Bugünkü bu gelişme gerçekten Silahlı Kuvvetlerimizin içerisindeki bir azınlığın ne yazık ki kalkışma hareketidir ve bu malum yapıya ait, paralel yapılanmanın teşvik ettiği, üst akıl olarak onların kullandığı bir harekettir. Ülkemizin birliği, beraberliği, bütünlüğüne yönelik bu harekete karşı inanıyorum ki milletçe vereceğimiz güzel bir cevapla bunlar gerekli olan cezayı alacaklardır" dedi.

topluiğne
topluiğne - 11 ay Önce

kimse kimseye bedava zırnık vermez..Su Faturalarına Yansıyacak

SIRADAKİ HABER