Şanlıurfa’da Aşiretler Beyazgül Diyor

Acem, Hitit, Zirvar, Hecip ve Almerdan gibi Şanlıurfa’nın en köklü aşiretlerini içerisinde barındıran Acem Aşireti Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül ve diğer AK adayları destekleme kararı aldı.

Acem Aşireti Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Nedim Güzelakçakaya öncülüğünde düzenlenen toplantıya AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş, Karaköprü Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Metin Baydilli ve çok sayıda davetli katıldı.

Acem Aşireti Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği adına açılış konuşması yapan Şanlıurfa Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Mehmet Nuri Güneş, dernek hakkında bilgilendirme yaparak AK Başkan adaylarına çıktıkları bu kutlu davada başarılar diledi.

Toplantının düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür eden AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, 31 Mart yerel seçimlerine az bir süre kala böylesi geniş katılımlı bir toplantının oldukça önemli olduğunu söyledi.

Beyazgül: 31 Mart Yerel Seçimleri Milletin Bekası İçin Önemli Bir Seçim

AK Başkan Adayı Av. Beyazgül, “31 Mart’ta yapılacak yerel seçim ülkemizin bekası açısından oldukça önemli bir seçim. Bu yüzden birden fazla sloganla bu seçime yaklaşıyoruz. Memleket İçin Millet İçin, Ülkemizin Bekası İçin diyoruz. Biz böyle bir düşünce içerisinde iken karşı tarafa baktığımızda %1’ lik oyu olan bir partinin arkasından giden %25-29 lik oyu olan bir parti biz sizi destekliyoruz diyor. Aslında partilerinin tabanı da bunu fazla tasvip etmiyor. Bunu da Urfalılar olarak dikkat çekmek lazım” dedi.

Toplantıda, AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş ve Karaköprü Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Metin Baydilli de seçimlerin önemini anlatan bir konuşma yaptı.

Beyazgül Ve Kuş Göktaş Ailesinin Toplantısına Katıldı

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül daha sonra Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Kuş ile birlikte Eyyübiye’de bölgenin bilinen ailelerinden Göktaş ailesinin düzenlediği ev toplantısına katıldı. Bölgenin kanaat önderleriyle görüşen AK Başkan Adayları destek sözü aldı.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 17:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfa
Urfa - 8 ay Önce

Acem daha dün cevheri diyordu?

Mücahit  SARİH
Mücahit SARİH - 8 ay Önce

Önemli olan aşiretlerin desteği değil halkın desteğini alabilmektir.Şanlıurfa ili feodal düzenle yönetilen bir il değildir.

urfalı
urfalı - 8 ay Önce

urfa halkının çoguda cevheri diyo degişim şart yandaşlık bitecek zengine kapı açık fakire kapalı devri bitdi herkes eşit olacak şehre huzur gelecek degişim şart oylarımız sülalece cevheriye

dancer dark
dancer dark - 8 ay Önce

sevgili urfalı hemşerilerim cahile laf anlatmak. cam kırığıyla kıçını silmek gibi bişey anlayın siz onu( faşo misali)kalın sağlıcakla

SIRADAKİ HABER