Şanlıurfa’da Asfaltlama Çalışmaları Devam Ediyor

 Daha rahat ulaşım hedefi ile yola çıkan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Başkan Beyazgül’ün öncülüğünde kent merkezi ve tüm ilçelerde yeni bulvar, köprülü kavşak ve asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor.

Şanlıurfa’da Asfaltlama Çalışmaları Devam Ediyor

Şanlıurfa’da her gün yeni bir çalışma ile vatandaşların taleplerini değerlendiren Büyükşehir Belediyesi, hava sıcaklarının 40 derecenin üzerine çıkmasına rağmen çalışmalarına devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün önemle üzerinde durduğu çalışmalar neticesinde, Şanlıurfa’nın dört bir yanında yeni bulvarlar ve yeni yollar yapılmaya devam ediyor. Her ilçeye eşit hizmet anlayışı ile yola çıkılırken aynı anda hem 12 bulvarın yapımını sürdürülürken bugün de Eyyübiye ilçesine bağlı İmam Bakır Mahallesi 16001. sokakta asfaltlama çalışmalarını tamamladı.

“Özveri ile çalışan işçilerimize teşekkür ediyorum”

“Büyükşehir Belediyesi olarak sıcak ve soğuk demeden her yerde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diyen Beyazgül, “Belediye olarak her yerde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şu anda İmam Bakır Mahallesi 16001. sokakta asfalt çalışmalarımıza başladık ve kısa sürede tamamladık. Bizler de bölgeye gelerek çalışmaları yerinde denetleyerek değerlendirdik. Şanlıurfa’nın bu sıcak havasında çalışan tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Çalışmaları hiç aksatmadan sürdürüyorlar. Büyükşehir Belediyesi, sıcak ve soğuk demeden her yerde çalışmalarını sürdürmeye devam edecektir Allah’ın izni ile. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kulandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
URFA İÇİN KAFA YORUN BİRAZ
URFA İÇİN KAFA YORUN BİRAZ - 3 hafta Önce

SAYIN BAŞKAN AKÇAKALE YOLU NE ZAMAN URFAYA YAKIŞIR BİR BULVAR ŞEKLİNDE PEYZAJIYLA AĞACIYLA DÜZENLENİP YEMYEŞİL BİR BULVAR OLARAK ŞANLIURFAYA KAZANDIRILACAK NEDEN ÇALIŞMALAR HIZLANMIYOR 4 AYDIR KAMLUMBAĞA HIZINDA ŞEHİRDE PROJE YÖNETİLİYOR BU NASIL ÇALIŞMA BİÇİMİ ALLAH AŞKINA GAP VADİSİ PROJESİ NE ZAMAN TAMAMLANACAK 6 ETAPTI 2 ETABI HALEN DURUYOR BAŞLANILMAMIŞ KENT ORMANI NEZAMAN URFAYA KAZANDIRALACAK SUKAYA GİDEN YOL AYDINLATMA DİREKLERİ AYLARDIR TAKILI AYDINLATMALARI TAKILMAMIŞ IŞIK YOK DİREK VAR IŞIK YOK ZEYTİNDALI KAMPÜSÜNE GİDEN YOL BİR BÖLÜMÜ AÇILMIŞ DİĞER ŞERİT 1 YILDIR ASFALTLANMAYI BEKLIYOR NASIL BİR ŞEHİR YÖNETME BİÇİMİ BU GÖRMÜYORMUSUNUZ BU EKSİKLİKLERİ NE ZAMAN BÜYÜKŞEHİR GÖZLE GÖRÜLÜR ÖNEMLİ İŞLERE İMZA ATACAK MERAK EDİYORUZ AYLARDIR ŞANLIURFADA GÖZLE GÖRÜLÜR BİR PROJE ÇALIŞMA YOK HALEN ÖZDİKER PASAJI TARİHİ ARASA HAMAMI KARAKOYUN ÇEVRESİNİN ÇİRKİN YAPILARDAN KURTARILIP SU BIRAKILMASI MİLLET HANI NE ZAMAN KADERİNE TERK EDİLMEDEN KURTULUP BÖLGE TURİZMİNE KAZANDIRILIP OTEL OLACAK TOPÇU HANI GÜMRÜK HANI KÖPRÜBAŞINDAKİ MİLLET KÖPRÜSÜ NEZAMAN ETRAFINDAKİ ÇİRKİN YAPILARDAN TEMİZLENİP O BÖLGEDE YATAN YILLARIN TARİHİ GÜN YÜZÜNE ÇIKARTILACAK TUGAYIN YERİ ŞEHİR İÇİ AĞAÇLANDIRMA YOLLARDA KASKATLI HAVUZ ŞELALE YETERSİZLİĞİ VALİLİK YOLU UÇAKSAVARDAN İTİBAREN NE ZAMAN DÜZENLENCEK YILLARDIR DEFORMA OLMUŞ DURUMDA O BÖLGEDEKİ HATLAR YER ALTINA NE ZAMAN ALINIP PRESTİJ CADDE GÖRÜNTÜSÜNE KAVUŞTURULACAK AYRICA AÇIKSU BAĞLARBAŞI CADDESİ NE ZAMAN PRESTİJ CADDE KAPSAMINDA DÜZENLENECEK KUZEYBATI ÇEVRE YOLU KARAKOYUN KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI NE ZAMAN YAPILACAK EVREN SANAYİ YEŞİLDİREK KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJELERİ NE ZAMAN UYGULAMAYA GEÇECEK ÖZDİKER PASAJI BÜYÜKŞEHİR BİNASI ESKİ ŞANMED BİNASI NEZAMAN YIKILACAK ŞEHİRDE BİRİKMİŞ BİR ÇOK SORUN MEVCUT AMA HERHANGİ BİR İLERLEME YOK NE ZAMAN HIZLANMAYI DÜŞÜNÜYOR BÜYÜKŞEHİR ACABA SAYIN BAŞKAN !

YOLLAR VE BULVARLARDA AĞAÇ YETERSİZLİĞİ
YOLLAR VE BULVARLARDA AĞAÇ YETERSİZLİĞİ - 3 hafta Önce

Yollar Ve Bulvarlar Yapılırken Neden Batı İllerindeki Gibi Öncelikle Sağlı Sollu Ağaçlandırma Yapılmıyor Kuru Asfalt Seriliyor Zaten Sıcak Bir İklim Ağaç Bir Nebze Olsa Bulvarlara Nefes Aldırır Serinlik Verir Bu Konu Önemli Sayın Başkan Yaptığınız Yol Çalışmalarında Ağaca Suya Önem Verin Lütfen !

KARAKOYUN KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI NEREDE ?
KARAKOYUN KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI NEREDE ? - 3 hafta Önce

Karakoyun Köprülü Kavşağı Asıl Uygulanması Gereken Köprü Projesi Nerede Sayın Başkan Urfa Halkı Bunun Cevabını Bekliyor .??

EYYÜBİYE DÖNÜŞÜM DEĞİŞİM BEKLİYOR
EYYÜBİYE DÖNÜŞÜM DEĞİŞİM BEKLİYOR - 3 hafta Önce

Sayın Başkan Bunlar Geçici Şeyler Eyyübiyeye el atın bir an önce Çare Kentsel Dönüşüm Çarpık Kentleşmeyi Bitirmek Bataklığı Kurutmak İçin Yılların Biriken Kangrenlerinden Biri Olan Bu İlçeye Kentsel Dönüşüm Ve Tasarımla Ancak Neşter Atabilirsiniz Ankara Kayseri Gibi Tek Bir Gecekondu Kalmayana Kadar Mücadele Etmeniz Lazım Yoksa Eyyübiye Kurtulamaz Sosyal Donatı Ve Her Alanda Çok Geri Kalmış Bir İlçe Bölük Börçük Makyajlarla Bir Yere Varılmaz Günü Kurtarmış Olursunuz Gelecek İçin Neşteri Vurun Bir An Önce Bu Türkiyedeki En Geri Kalmış İlçeyi Makus Talihinden Kurtarın Öncelikle Mağaralar Bölgesi Turizme Kazandırılması Lazım Ayrıca Çiftehan Arapmeydanı Caddesi Oralar Prestij Cadde Kapsamında O Bölge Gezi Bölgesi İlan Edilip Turizm Rotası Anlamında Kent Müzesine Giden Yolun Hali İçler Acısı Görsel Açıdan Çok Kötü Durumda Acilen Düzenlenip Ağaç Çiçek Peyzajıyla Işıklandırılması Ve Tarihi Yapıya Uygun Giydirilip O Bölge Çirkin Görüntüden Kurtarılmalı Çok Acil Motor Egzoz Dumanlarından Kurtarılmalı O Bölgenin Hali İçler Acısı Mevlihane Camisi Çevresi Ve Çiftehan Caddesi Acilen Düzenlenmesi Turizm Yürüyüş Alanı Kapsamında Düzenlenmeli Özdiker Pasajı Yıkılıp O Bölge Urfaya Kazandırılmalı Sayın Başkan Şehir Merkezine El Atın Önce Bekleyen Bir Çok Problem Mevcut 4 Aydır Arpa Boyu Yol Alınmış Değil Yıllardır Herkes Görüyor Kimse Uygulamaya Gelince İcraat Göstermiyor Sizden İcraat Beklıyoruz Sayın Başkan !

Urfalı zaza
Urfalı zaza - 3 hafta Önce

Başkan şuski nizamiyesinden, askerlik şubesine kadar araba kullan.

Urfali
Urfali - 3 hafta Önce

Karakoyun deresi pislikten kokudan sineklerden durulmuyor... köprübaşindaki tarihi bina ne halde .. anlatmaya gerek yok herekesin gözü önünde.. şov yapmayin görevinizi hakki ile yapin..karakoyun çevresinde ki binalar istimlak edilip çevre düzelenmesi çok iyi olur....

SIRADAKİ HABER