Şanlıurfa Ve Ordu’da Saadet Partisi Ön Planda

Google, 31 Mart Yerel Seçimlerine ilişkin yapılan arama sonuçlarını yayınladı. Buna göre, Ordu ve Şanlıurfa'da Saadet Partisinin adayları ön plana çıkıyor.

Şanlıurfa Ve Ordu’da Saadet Partisi Ön Planda

Google, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesi verilerini paylaştı. Buna göre, 2 büyükşehirde Saadet Partisinin adayları ön plana çıkıyor. Ordu'da Saadet Partisinin adayı olarak seçime giren İdris Naim Şahin yüzde 66 olarak açıklanırken, Şanlıurfa'da ise Sebahattin Cevheri oyların yüzde 54'ünü alıyor.

2 BÜYÜKŞEHİRDE SAADET PARTİSİ ÖNDE GİDİYOR

ABD merkezli internet arama motoru Google, 31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimler için adaylarla ilgili yapılan Google Trends arama sonuç verilerini yayınladı. Buna göre, 2 büyükşehirde Saadet Partisi'nin adayları ön plana çıkıyor.

OY ORANLARINI DA AÇIKLADI

Google Trends verilerine Saadet Partisi, Ordu ve Şanlıurfa'da ön plana çıkıyor. Ordu'da Saadet Partisi'nin adayı olarak seçime giren İdris Naim Şahin yüzde 66 olarak açıklanırken Şanlıurfa'da ise Sebahattin Cevheri oyların yüzde 54'ünü alıyor.

HABERLERCOM

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2019, 09:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Turan kaya
Turan kaya - 8 ay Önce

Saadet ile yüzler gülecek. Ş.urfa da oylar Sebahattin CEVHERI ye.

Ahmet
Ahmet - 8 ay Önce

Aynı seneryoraları yaşamamak için Cevheri

Karacadağlı
Karacadağlı - 8 ay Önce

Onu bunu bilmem daha anket falan yokken ben sabahattin cevheri yüzde 51 le alır demiştim ve diyorum.

Mustafa
Mustafa - 8 ay Önce

Cevheri cevheri cevheri

Urfam
Urfam - 8 ay Önce

Yeter nihat çiftçi urfaya ne yaptı yemekten başka bendiyorum yüzde 55 ile 60 arası sabahattin cevheri alır daha trambüs deki vurgunun açıklamasın yapamayan nihat suçu mühendislere atıyor bunu 10 yaşındaki çocuga dahi sorsan bilir haşimiye meydanından trambüs gecemeyeceğin

Sedat
Sedat - 8 ay Önce

Akp urfa da kaybederse 81 ilde kaybetmiştir.Urfa doğunun köprüsü dür .Urfa ne Diyarbakır dır ne Gazianteptir urfalı ne yaparsa doğru yapar kurban olurum Urfa nın insanına toprağına

Reşat Demirkol
Reşat Demirkol - 8 ay Önce

Urfa çanta da keklik değildir. Belediyecilik sadece çöp toplama ve çiçek dikmek değildir. 16-17 yılda urfamız mega şehir olmaliydi.

hacı
hacı - 8 ay Önce

ben ve 6 oy kullanacak olan ailem hepimiz saadet fiyoruz ve şunuda belirteyim halen AKP üyesiyim ama kulak çekme zamanı geldi diyorum ve cumhurbaşkanına nasihat ediyorum by kemel le uğraşmayı bırakip ekonomik çözümler sunmazsa türkiyede çok belediye kaybadecektir. ilk önceligide elektrik,dogal gaz ve su faturalarındaki helal olmayan kurumlarım bindirmelerini yok etmeleridir aksi taktir de AKP nin şanzimanı dağılacaktır.


SIRADAKİ HABER