Şanlıurfa Uçak Seferleri Artırıldı

Milliyetçi Hareket partisi Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz uçak seferlerinin artırıldığın müjdesini verdi.

Şanlıurfa Uçak Seferleri Artırıldı

Milliyetçi Hareket partisi Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz sosyal medya hesabından Şanlıurfa’nın uçak seferlerinin artırıldığının müjdesini vererek açıklamada bulundu.

Vekil Özyavuz sosyal medya hesabından şu açıklamalara yer verdi;

‘’İstanbul-Şanlıurfa, Ankara- Şanlıurfa, İzmir-Şanlıurfa ve Antalya-Şanlıurfa Uçak seferlerinin Arttırılarak Başlayacağı ve sürdürüleceğinin Müjdesini Veren THY Yönetim Kurulu Başkanı Sn İlker Aycı beye Şanlıurfa Adına Teşekkür ediyorum.’’ dedi.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 21:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Turan kaya
Turan kaya - 8 ay Önce

Vekilim. Antalyadan direk ş. Urfaya uçak seferi yok. Ankara veya istanbul aktarmalı gidiyoruz. Antalya da binlerce s.urfali var. Bu işe bir el atın. Diyarbakır G.antep var ş. Urfa yok. Tşk.ederim.

Osman
Osman - 8 ay Önce

Pamuk desteklemesi ne zaman bize bu bilgi lazım.

Babosan
Babosan @Osman - 8 ay Önce

Zaten biz bu yüzden bu haldeyiz :)))

ADAT
ADAT - 8 ay Önce

Kîbrısada sefer istiyoruz çocuklarîmız Gaziantep e gitmek zorunda kalîyorlf

ebru aksoy
ebru aksoy - 8 ay Önce

vekilim samsun ordu giresun ve Trabzona da şanlıurfa dan direk uçuş yok. bunun için bu 4 ilin ortası olan orgi havalanma da direk uçuş istiyoruz. ankara veya İstanbulda en az 6 saat beklemek zorunda kalıyoruz. küçük çocukla zor oluyor. 6 saat olana yer bulabilirsek tabii o da bizim için şans. 12 saat beklediğim oldu.

Munire demir
Munire demir - 8 ay Önce

Kıbrıs direk uçuş neden yok ogreciler perisan oluyor yetkililere sesleniyorum ya aktarmalı veya gaziantep lütfen milletvekillerimiz bu konuyu gündeme alsinlar

Ahmet Ceylan
Ahmet Ceylan - 8 ay Önce

Millet işsiz yiyecek ekmek bulamıyor çalışmak için gurbet ellere gidiyor. Çoluk çocuğunu arkasında bırakıp gidiyor. İşsizliğe bi çare bulacağına uçak seferleri artırıldı. Bir sor bakalım uçağa binecek paran var mı Kendi memleketimizde yabancı olduk. Kendi yerimizde barinamaz olduk.

mah yayla
mah yayla - 8 ay Önce

antalya şanlıurfa direk uçuş beni çok mutlu etti inşAllah gerçekleşir sayın yetkililer göbeklitepe yılı ılan edildi ve sizden urfalılar adına antalya şanlıurfa direk uçuşlarınızı gerçekleştiriniz urfa ya daha yerli ve yabancı turiste ihtiyacı vardır sayın vekiler urfaya bu şekide azda olsa yardımcı olun saygılar m y y

ebru aksoy
ebru aksoy - 8 ay Önce

sayın vekilim şanlıurfa orgi arası uçuş 1 aktarmalı 11 saat 2 aktarmalı 6 saat . çocuklarla rezil oluyoruz . 6 saat 2 aktarmalı da yer bulmak lütuf artık bize.


SIRADAKİ HABER