Şanlıurfa Turizm Konseyi Alt Komisyonları Çalışmaya Devam Ediyor

Şanlıurfa Turizminin Danışma Kurulu olarak görev yapan ve ilk toplantısını 18 Temmuzda gerçekleştiren Şanlıurfa Turizm Konseyi,  alt çalışma komisyonları ile çalışmalarına devam ediyor.

Şanlıurfa Turizm Konseyi Alt Komisyonları Çalışmaya Devam Ediyor

Politika ve Ürün Geliştirme Teknik Çalışma Grubu 3. toplantısını 1 Ağustos Perşembe günü Ticaret Sanayi Odası binasında, Şanlıurfa Turizmi Geliştirme A.Ş koordinasyonunda gerçekleştirdi.

Teknik Çalışma Grubu, gerçekleştirdikleri toplantıda konaklama, ulaşılabilirlik ve turizm stratejileri başlıklarında turizm alt yapısı konularını; yöresel gelenekleri, kültürü ve tarihi geliştirmek ve tanıtmak, inanç turizmini geliştirmek,  doğa ve kırsal hayat ürünlerini geliştirmek başlıklarında ildeki özel stratejik girişimleri değerlendirdi.

Politika ve Ürün Geliştirme Teknik Çalışma Grubu bir sonraki toplantısını Ağustos sonunda yapmak üzere karar alarak toplantıyı sonlandırdı..

YORUM EKLE
YORUMLAR
turizmçiiii
turizmçiiii - 3 ay Önce

harrana turistin ihtiyacını giderecek tesisi yapmasanız tuvalet ihtiyacı giderecek yer bile yokken millet agaç dibinemi gitsin aynı şekılde halfetidede aynı sorun yapılanı bile yıktılar siz yapın bari bide masada alakası turizm le alakası olmayan kişler boy gösterip toplantı yapıyor oturmaktan bir şey olmaz sahaya inin yada bilenlerle gezin

SIRADAKİ HABER