Şanlıurfa TÜGVA 2500 Öğrenciyle Türkiye 1.si Oldu

Şanlıurfa 2500 öğrenciyle yapılan yaz okullu etkinlerinde Türkiye birincisi oldu 

Şanlıurfa TÜGVA 2500 Öğrenciyle Türkiye 1.si Oldu

Şanlıurfa TÜGVA İl Başkanlığında 2019 yılında düzenlediği yaz okulları etkinliklerinde 2500 öğrenciye çeşitli kurslar vererek başarılı bir çalışma yürüterek Türkiye Birincisi oldu.

Şanlıurfa GAPTEM konferans salonunda düzenlenen Yaz okulları kapanış programında konuşan İL Başkanı Ömer Yeşilkaya şunları kaydetti.’’Türkiye Gençlik Vakfı olarak milli ve manevi değerlerine bağlı bir gençlik yetiştirmek için çıktığımız bu yolda araştıran, sorgulayan nesillerin yetişmesine vesile olduk, yaz okullarımızda ekibimin gösterdiği başarılı çalışmalar geleceğimiz olan çocuklarımız içindir, 2019 yılı içerisinde olduğu bundan sonraki yıllarda da anlamlı çalışmalara imza atmak için canı gönülden çalışmalarımızı yürüteceğiz, etkinliklerimize bizlere destek verip bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum’’dedi.

Program öğrencilerin düzenledikleri çeşitli etkinliklerle yaklaşık 2 saat sürdü. Kapanış programına Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Beşinci, il ve İlçe yönetimleri, öğrenci ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.

Kapanış programında Yaz okulu etkinliklerinde ilçe yönetimlerinde dereceye girerek birinci olan Siverek ilçe yönetimine, ikinci olan Suruç Yönetimine ve 3 olan Hilvan Yönetimine Başkan Ömer Yeşilkaya tarafından plaket verildi.

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER