Şanlıurfa SGK’ dan Muhtar Derneğine Ziyaret

Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail Ünlü, GAP Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek muhtarlara tarım sigortası hakkında bilgi verdi.

Şanlıurfa SGK’ dan Muhtar Derneğine Ziyaret

9 Kasım’ da akşam saatlerinde Şanlıurfa GAP Muhtarlar Derneğini ziyaret eden SGK İl Müdürü İsmail Ünlü, İl Müdür Yardımcısı Kerim Ejder ve Ramazan Akaray ile birlikte tarım sigortası ile yeşil Kart arasındaki fark ve tarım sigortasının avantajları hakkında Muhtarları bilgilendirdi.

Muhtarlar derneğinde, köy ve mahalle muhtarlarıyla sohbet eden İl Müdürü İsmail Ünlü, özellikle tarım sektöründe çalışanların tarım sigortasından faydalanmalarını istedi. SGK İl Müdürü İsmail Ünlü, “Muhtarlarımız akıllarına takılan her konuda Sosyal Güvenlik Kurumundan destek alabilirler. Muhtarlarımız bizim Fahri Sosyal Güvenlik danışmanımız. Bu konuda çiftçilerin bilgilendirilme konusunda muhtarlarımızın desteğine çok ihtiyacımız var. Özellikle ”dedi.

GAP Muhtarlar Dernek Başkanı Ali Demir, verilen bilgiler sayesinde aydınlandıklarını dile getirerek SGK İl Müdürü İsmail Ünlü ve beraberindekilere teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER