Şanlıurfa Sağlığında İstifa Depremi!

Şanlıurfa Halk Sağlığı Müdürü ve yardımcısı görevlerinden istifa ettiler.

Şanlıurfa Sağlığında İstifa Depremi!

Şanlıurfa İl sağlık müdürlüğüne bağlı Şanlıurfa Halk Sağlığı Müdürü Yaşar Şimşek ve yardımcısı Mahmut Aktaş görevlerinden istifa etti.

Ayrıntılar geliyor…

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 15:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali
ali - 2 hafta Önce

darısı eski köy hizmetlerinden hademe olarak il sağlık müdürlüğünde uzman memurlukla ödüllendirilen personelden sorumlu salih samak'ın başına...aksi halde il sağlık müdürümüz mevcut ekiple başarılı olamaz.

Osman
Osman - 2 hafta Önce

Sn.il sağlık müdürümüz hele bir hastaneleri araştırın salih samak denilen şeytan yüzlerce yakınını işe yerleştirdi.iş kur önünde 8 aylık bir iş için sıralarda bekleyen zavallı insanların ahı salih samak a cihan ekmen e Abdülkadir yetişkine e ve daha niceleri ne kalmasın.bir çok ilde de hastanelere alım yapıldı ama adaletli bir şekilde noter huzurunda kura ile alındı herkes razı oldu. Ama il sağlık müdürlüğündeki 10 kişilik dalkavuk şebeke milletin ahı kalmasın.

özurfalı63
özurfalı63 - 2 hafta Önce

yabancı bürokratlar urfayı istila urfayı bitirmeye çalışıyor,nerede sağlam dürüst çalışan urfalı varsa yollarına taş koyuluyor...

Ahmet gül
Ahmet gül - 2 hafta Önce

Urfa da geçmişte il sağlık müdürlüğünde yatırımlardan sorumlu müd yrd yapmış, genel sekreterlikte idari başkanlık yapmış, daha sonra halk sağlığı müdürlüğü yapmış, yani urfada sağlıktan en çok anlayan dürüst alçak gönülü çalışkan işin ehli insan, bence urfa kaybetti bu camiada bu karara sevinen çok az insan olur. Bence yaşar bey kendine yakışanı yapmış. Kişiliğini koltuktan alanlar koltuklarını kaybedince kişiliksiz kalırlar.

abdülrezzak
abdülrezzak - 2 hafta Önce

sn.İl sağlık müdürümüze sesleniyorum. sağlık teşkilatında olan yolsuzluk hırsızlık had safhada varan1 geçtiğimiz yıl hiçte gerek olmayan Mehmet akif inan hastanesinde lavabo ve wc.lerin tadilatı yapıldı.tadilatı yapılıp ve yaklaşık 400 - 500 civarında eski musluk ve bataryalar milli emlak tarafından ihale edilerek satılması gerekirken bu hurdalar nereye gitti. kimler tarafından çalındı.Varan 2 M.akif İnan hastanesinde ki poliklinik keşmekeşliği ne zaman son bulacak!özellikle ortopedi polikliniğinde bekleyen hastaların kimin kolunda platin,kimin ayağında alçı giden gelen zavallı hastalara çarpmaktadır. hastane yerleşim düzeninine bir çare bulamayıp makam odalarını güzelleştirmenin derdinde olan müdür ve müdür yardımcıları neden halen görev yapmaktadırlar. varan3 Şanlıurfa Eğt. araştırma hastanesinde kadın doğum polikliniği çok kalabalık çok yoğun karaköprü diş hastanesinde ne zaman bir kadın doğum polikliniği açılacak!

SIRADAKİ HABER