Şanlıurfa'nın Yeni İl Müftüsü Taştan Oldu

Uzun süredir kentte görev yapan Şanlıurfa İl Müftüsü İhsan Açık, Sakarya Müftülüğüne atandı. Açık'ın yerine ise Karaköprü ilçe müftüsü Mehmet Taştan Atandı.

Şanlıurfa'nın Yeni İl Müftüsü Taştan Oldu

2013 yılından bu yana Şanlıurfa Müftülüğü görevini yürüten İhsan Açık, Yeni İl Müftüler Kararnamesi ile birlikte Sakarya müftülüğüne atandı. Bir süredir başka ile atanacağı konuşulan Müftü Açık, alınan bu karar sonrasında kentteki son günlerini geçirirken, Açık'ın yerine kimin Şanlıurfa'da görev alacağı da belirlendi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Keşke belediye başkanı olsaydı
Keşke belediye başkanı olsaydı - 1 yıl Önce

Keşke kalsaydı belediyelerimizden herhangi birisine belediye başkan adayı yapsaydık. Valla bir siyasetçiden fazla geziyordu. Yorumum tiye almak gibi anlaşılmasın. Yolu açık olsun.

ALİ
ALİ - 1 yıl Önce

BU HOCALAR YEMEGİ SEVERLER. OCUBBE ÖBUR TARAFTA ATEŞ OLUR YAPIŞIR SİZE

misafir
misafir - 1 yıl Önce

ressam Hasan Tiller'in resim sergisi büyükşehir belediyesi sergi salonunda çok güzel bir sergi kendisine başarılar dilerim

ALİ
ALİ - 1 yıl Önce

bir soru: hoca takımı neden göbekli olur

Sakşakci baboww
Sakşakci baboww - 1 yıl Önce

Hocam aman sen saksaga alışma yemekten yemeğe gitme camilerini hocalarını denetle urfaya gelen neden se yatmaya alışıyor havasından mı suyundan mi kimse 1 tas üstüne 1 tas koymaz rabbim sorsun hesabini

urfalı
urfalı - 1 yıl Önce

savaş mağduru kadınlara çocuklara yardımcı olan el uzatan sivil toplum kuruluşlarına hayır sahiplerine teşekkürler

Ağa
Ağa - 1 yıl Önce

İhsan Açık ın görevden alınması gerekirken taltif edilip sakaryaya atanmasına üzüldüm. Urfa dan gitmesinede bir o kadar sevindim. Görevinin haricinde her işi yaptı sürekli siyasilerin kanaat önderi adı altinda olan kişilerle o davet senin bu davet benim hep yedi içti yattı.Neyse kurtulduk bizden uzak olsun gidişi oldu inşAllah dönüşü olmaz. Yeni gelen müftü bey e tavsiyem urfada yapılması gereken bir sürü hizmet var.Kur an kurslarının sıkı denetim yapılmasi lazım.Camilerin iyi denetlenmesi lazim işini yapmayan bir sürü hoca, bir sürü hafız var camiler dedikodu gıybet odası olmuş hocalar hafızlar mevlitlerden gelen gelirin peşine düşmekten asli görevini unutmuş.siyasi parti ve belediye başkanlarının askeri olmuş. Sayın Mehmet Taştan hocama yeni görevinde başarılar iyi hizmetler yapmasını diliyorum.

SIRADAKİ HABER