Şanlıurfa'nın Eğitim Sorunları Masaya Yatırıldı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba Şanlıurfa'nın tüm sorunları ile ilgilenmeye devam ediyor.

Şanlıurfa'nın Eğitim Sorunları Masaya Yatırıldı

Bakan Fakıbaba alt yapı sorunları ve vatandaşın problemleri ile bir yana bu defa da eğitim sorunları için kolları sıvadı. Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve Şanlıurfa Milletvekilleri ile bir araya gelerek eğitimde yaşanan sorunları masaya yatırdı. Şanlıurfa'da hemen herkesimi ilgilendiren eğitim problemleri yapılan toplantıda görüşüldü. Şanlıurfa'da daha iyi bir eğitim anlayışının hakim olması için yapılan toplantıda bugüne kadar yapılan yanlışlar ve doğrular ele alındı. İlerleyen dönemlerde atılacak adımların neler olacağına dair fikir alışverişinde bulunuldu.

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2017, 23:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 2 yıl Önce

Ne egitimi urfada egitimden bahsetmek suctur. Yillardir akp urfada egitim ögretim adina konusulacak hicbir sey birakmadi. Tüm okullara partili müdürler atadilar.siyasetin egitimde yeri olamaz. Urfa egitimde son siralarda.

kemal
kemal - 2 yıl Önce

her şey ile ilgileniyorlar neden urfa nın kapanan özel hastaneleri ile ilgilenmiyorlar hastalarımız gaziantep yollarında ölüyorlar Allah aşkına bunu dile getirin urfa da sağlık bitmiş ve işizlik en üst safhada neden kimse bunları dile getirmiyor

mehmetcık mhlsi
mehmetcık mhlsi - 2 yıl Önce

tılo camı karşısında olan ve 130 haneye yakın evlerın bulunduğu mehmetcık mhlsı alt yapı yüzünden akp tıye darılma naktasına gelmıştır her seçım başlarında söz alıp seçımden sonra uğramayan yetkılıler akp tıyı resmen kötulemektedırler o kadar baş vurmalarımıza rağmen ve o kadarda yorum yapmamıza rağmen hıç bır netıce alamamaktayız sayın fakı babanın ustunde durduğu mehmetcık mhlsı 12 yıldır alt yapı olmadan çukur kazarak tuvalet pıslıklerını örtmeye çalışıyorlar malesef artık çukurlar kaldımıyor ve sokaklara taşıyor pıs kokudan ve çocuklarımızın hastalıklarından ısyan etme durumuna gelmışız umarım b.ş.b.b kanı ve fakı baba bu unutulan mhlye bır el atarlar.saygılar bu meseleyı ankaraya taşımak ıstemıyoruz bu haberı yapacak çok tv kanalları var ama yınede yetkılılerden rıca edıyoruz bızı görmemezlıkten gelmesinler.

SIRADAKİ HABER