Şanlıurfa Mado Hizmete Açıldı

Hakiki Kahramanmaraş dondurmasından pasta çeşitlerine, şekerlemelerden, çikolatalara, kahvaltı çeşitlerinden markaya özel spesiyallere kadar geniş ürün yelpazesiyle hizmete açıldı.

Şanlıurfa Mado Hizmete Açıldı

.Hakiki Kahramanmaraş dondurmasından pasta çeşitlerine, şekerlemelerden, çikolatalara, kahvaltı çeşitlerinden markaya özel spesiyallere kadar geniş ürün yelpazesiyle Şanlıurfa Eski Gönül kahvesinin yerinde açılan Mado, kent halkının yoğun ilgisiyle karşılaştı.


 
Şanlıurfa'da 10 Mart 2017 tarihinde hizmete açılan ve birçok ulusal ve uluslararası markayı kent halkıyla buluşturan Ş.Urfa Esentepe’de markalar zincirine dahil olan ve kente ilk kez gelen markalar arasında yer alan Mado, daha ilk günlerden damak tadını bilenlerin akınına uğradı. Kapalı mekanının yanı sıra bahçesiyle de geniş ve ferah bir ortamda hizmet veren Mado, eğitimli personelinin müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan hizmetiyle de dikkati çekiyor.


 
Anadolu'daki tarihi geçmişi yaklaşık 300 yıl öncesine kadar uzanan dondurmanın en ünlü markası Mado, zengin ürün çeşitliliği ile konuklarını ağırlarken işletme sahipleri Lamih Badıllı ve Servet Badıllı kardeşler, gördükleri yoğun ilginin haklı gururunu yaşıyor.


 
Kentin ünlü işadamlarından Abdullah Badıllı'nın oğulları Lamih ve Servet Badıllı, hemşerilerinin yoğun ilgisine şaşırmadıklarını belirterek, Urfa halkının Mado'yu beklediğini, bu beklentiyi bildikleri için burayı açarken kararsızlığa kapılmadıklarını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2017, 17:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER