Şanlıurfa İyi Parti Aday Adayı Listesi Açıklandı

24 Haziran’da yapılacak olan seçimlere parti olarak girecek olan İyi Parti’ye,Şanlıurfa’dan 17 isim müracaatta bulundu.

Şanlıurfa İyi Parti Aday Adayı Listesi Açıklandı

24 Haziran seçimlerine doğru giderken Şanlıurfa’da siyaset her geçen gün bir gelişme ile dikkatleri üzerine çekiyor. Son olarak Şanlıurfaspor Kulübü eski başkanı ve daha önceki dönemde de Milliyetçi Harekât Partisi’nden belediye başkan adayı olan Kemal Saraçoğlu İyi Parti Genel Merkezinden Şanlıurfa Milletvekili aday adaylığı başvurusu yaptı.

Şanlıurfa kamuoyu tarafından bilinen kişilerden olan Kemal Saraçoğlu’nun İyi Parti’den Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı olması İyi Parti’nin elini daha da güçlü kıldı. Böylelikle Şanlıurfa’da İyi Parti’ye olumlu yaklaşımların olduğu görüldü. Özellike Kemal Saraçoğlu gibi bir ismin aday adayı olması İyi Parti Şanlıurfa için büyük bir kazanım olacağı görülüyor.


İyi partiye müracaat eden isimler şöyledir;

Kemal Saraçoglu,Mehmet Çadırcı,Hasan Oğul,Tahsin İpkin,Veysel Demir,Abdullah Tüysüz,Murat Kaçak,Ahmet Süzen,Mehmet Ganim Başar,Mehmet Fedai Çakmaklı,Özğür Gengeç,Memdüh doğru,Fuat Aksoy,Menderes Akıl,İbrahim Halil Ağırtaş,İmam Badıllı,Osman Esat Bucak

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 11:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Urfa
Urfa - 1 yıl Önce

Hey Urfalilar size hizmet verecek vekiller seçin lütfen. Geçmişten bugüne denk Urfada ağaliktan kurtulmadik. Hangi parti adaletsizliği yapmak isterse ağaliği tercih eder. Size örnekler vereyim dyp.anap, akp siz ise kendi öz sesinizi seçime yansitin. Esirliği, köleliği ancak bu şekilde yikabilirsiniz.

ömer
ömer - 1 yıl Önce

basarılar SAYN AHMET SÜZEN

nermin kızıltaş
nermin kızıltaş - 1 yıl Önce

şanlıurfa kadınlar olarak özgür gengeç kardeşimizin kazanmasını dilerim selamlarımla

Murat DEMİRKAN
Murat DEMİRKAN - 11 ay Önce

Yağların Meronın FETOCI, PKK'ÇI partisini.

SIRADAKİ HABER