Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tekyıldız Oldu!

Şanlıurfa İl Mili Eğitim Müdür yardımcılığına Akçakale İlçe Mili eğitim müdürü Halil Tekyıldız Atandı.  

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tekyıldız Oldu!

Geçtiğimiz günlerde İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan'ın görevden alınmasıyla il Mili Eğitim Müdürlüğüne Milli Eğitim Bakanlığı Bakanlık Maarif Müfettişliği görevinde bulunan İsmail Yapıcıer'i atadı. Bir süre Tekirdağ’da görev yapan ve şuan da Bakanlık Maarif Müfettişliği görevinde bulunan Şanlıurfa doğumlu İsmail Yapıcıer Şanlıurfa’ya Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Şanlıurfa’nın Yeni Mili Eğtim müdürünün atanmasıyla yeni müdür yardımcısı atandı. Atanan müdür yardımcısı ise Akaçakale İlçe Mili Eğitim Müdürü Halil Tekyıldız atandı. Müdür yardımcısı Tekyıldız geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde Mesai çıkışı, Şube Müdürü Ömer Baytak ve Osman Demir ile aracıyla seyir halinde devam etmiş ve kimliği belirsiz kişiler tarafından sopalarla saldırıya uğramıştı.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 16:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
VATANDAŞ
VATANDAŞ - 5 ay Önce

işte olay bu.Müdürünüzün arkasında durup destek olacağınıza onu oradan alıp,tekerinize çomak sokmayacak birini müdür olarak atayacaksınız.Çünkü o ihaleleri siz ve yakınlarınız alıyor.Yiyin efendiler yiyin.Sonrada devlet memuru niye dik durmuyor diyorsunuz.

SIRADAKİ HABER