Şanlıurfa Esnafının Cevheri’ye Büyük Sevgisi

Şanlıurfa’nın adayı Sabahattin Cevheri’ye olan sevgisini ve desteğini posterini öperek gösterdi.

Şanlıurfa Esnafının Cevheri’ye Büyük Sevgisi

Seçim çalışmaları kapsamında Bahçelievlerde esnaf ziyareti yapan Saadet Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri’ye sevgisini gösteren kadın bir esnaf Cevheri’ye, “Başım gözüm üstüne geldin. Gözbebeğim üzerine geldin. Bizim desteğimiz her zaman seninledir. Oyumuz da senindir. Bak burada senin posterin var. “diyerek Cevheri posterini öpüp sevgisini gösterdi.
Esnafla tek tek ilgilendi
Buradan ayrılan Şanlıurfa’nın Adayı Cevheri, aynı sevgi ve ilgiyi diğer esnaftan da gördü. Bahçelievler ve çevre esnafını ziyaret eden Cevheri, sık sık işyerlerinde durup vatandaşların sorularını yanıtlayarak onlarla tek tek ilgilendi. Sabahattin Cevheri’yi gören her esnaf işyerinden çıkıp kendisine sarılarak adeta sevgi gösterisi yaptı.
Zafer elde edeceğiz
Kadın esnafın bu sevgisine karşılık Şanlıurfa’nın Adayı Sabahattin Cevheri, “Allah sizlerden razı olsun. Sizin bu sevginize ve sahiplenmenize layık olmak için gece gündüz demeden el birliği ile çalışıp zafer elde edeceğiz. Bizler Urfa için yola çıktık, sizlerin bu desteği ve fedakarlığı ile de inşallah zafer kazanıp memleketimizi hakkettiği yere getireceğiz. Bu memleket hepimizindir.”diyerek esnafa teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aslan
Aslan - 8 ay Önce

Cevheri ve Urfa bu seçimin kazananı olacak yandaş, akraba,ihalecilere ve rantcilar avucunu yalayacak

URFA SEVDALISI
URFA SEVDALISI - 8 ay Önce

Büyük başkan Urfayı yola koyacak Tek aday profili şu an sensin senden başkası kurtaramayacak HER YÖNÜYLE MEMLEKET geri bırakılmış iktidar tarafından vizyonun duruşun açık sözlülüğünle Urfa hakettiği değeri bulacaktır..

Urfalı
Urfalı - 8 ay Önce

Türkiye için urfa için AK PARTİ ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL

SIRADAKİ HABER