Şanlıurfa Emekliler Derneğinden Müjde!

Şanlıurfa Emekliler Derneği İfşa Gruop ile yaptığı protokol ile üyelerini ev sahibi yapacak.

Şanlıurfa Emekliler Derneğinden Müjde!

Şanlıurfa’da kurulduğu günden beridir üyelerine en iyi hizmeti vermeye çalışan Şanlıurfa Emekliler Derneği, son olarak ev hayali kuran üyelerine en sahibi yapmak için girişimde bulundu. İfşa Gurup ile yaptıkları anlaşma ile Maşuk TOKİ’de üyeleri için ev yaptırıyor. Dernek başkanı Ahmet Kartal, amaçlarının evi olmayan üyelerini ev sahibi yapmak olduğunu, onlar için her türlü çaba ve mücadelenin içinde olacaklarını söyledi.

Emekliler derneği güvencesi ile yapılacak olan evler 2+1’den oluşacak ve üyelerin göçüne göre verilen peşinat sonrası 120 ayda kira öder gibi emekliler ev sahibi olacak. Dernek üyeleri tarafından oldukça olumlu karşılanan girişim için başvuralar ve genel bilgi dernek binasında üyelere verilecek.

Dernek Başkanı Kartal yaptığı açıklamada, Bizler üyelerimizin daha rahat etmesi ve güzel bir hayat sürmesi için böyle bir projeye başvurduk. Buraya üye olanların hepsi emekli belli maaşları olan ve onunla geçinen kişilerdir. Ama malum herkesin bir evi yok, kimisi kirada oturup ayda bir ev taksiti kadar ev sahibine kira ödüyor. Bizde bu proje ile üyelerimize kolaylık sağlayıp, 36 ayda bitirilmesini planladığımız 2+1 daireler yaptırıyoruz. Maşuk TOKİ’de yapacağımız bu binalarda emeklilerimiz normal oturduğu evde verdiği kir gibi ücret üyelere 120 ayda ev sahibi olacak. Bu güzel bir gelişme oldu başvura da bulunmak, isteyen üyelerimiz dernek binamıza gelip başvurularını yapabilirler.

Tek amacımız üyelerimizin rahat etmesi bu projeden sonra inşallah daha güzel çalışmalarla üyelerimize hizmet etme aşkını sürdüreceğiz.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2018, 16:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
urfalı
urfalı - 8 ay Önce

DİKKATTT dolandırılmayınnnn

millet
millet - 8 ay Önce

bunu unutmayın? almadan vermek Allaha mahsustur.

F.b
F.b - 8 ay Önce

Dikkat etsinler....

SIRADAKİ HABER