Şanlıurfa'dan Trabzon'a İş Başvurusu İçin Gittiler

Trabzon Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışmak üzere alınacak olan 222 personel için Türkiye’nin dört bir yanından giden yüzlerce kişi uzun kuyruklar oluşturdu. Başvuru için Şanlıurfa’dan da katılım oldu.

Şanlıurfa'dan Trabzon'a İş Başvurusu İçin Gittiler

Trabzon Büyükşehir Belediyesinin bünyesine alacağı 83 itfaiye eri ve 88 zabıta memuru, Büyükşehir Belediyesi TİSKİ Genel Müdürlüğü bünyesine ise çeşitli niteliklerde 14 mühendis, 2 kimyager, 5 tekniker, 8 teknisyen, 20 V.H.K.İ ve 2 memur olmak üzere toplamda 222 personel alınımı için Sivas, Kahramanmaraş, Ankara, Adıyaman ve Şanlıurfa gibi çeşitli illerden gelen yüzlerce kişi saatlerce sıra bekledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeynel
Zeynel - 6 ay Önce

Bu yüz kareye bak. Ilk değil, sonda olmayacağa benziyor.Hey insanlar bize hizmet verebilecekleri seçelim. bu resimden şahsen utaniyorum. Aklimizi kiraya artik vermeyelim.özgürlükleri, farkli düşünenleri, görüşlerini serbestçe söyleyebilen bir toplum olmayi hepimiz artik karar vermeliyiz.kavgalardan biz zarar görüyoruz. Politikacilar ise kar ediyor. Büyük sorunumuz dialog düzeyinde eksik olmamizdir.

talip
talip - 6 ay Önce

urfalı alışkındır ülkenin 4 bir yanında iş aramaya !..

Urfalı
Urfalı - 6 ay Önce

Utanç manzarası tek kelimeyle nokta.

SIRADAKİ HABER