Şanlıurfa'daki 3 Kardeşin Katili Yakalandı!

Şanlıurfa'da İddiaya göre 3 kardeşi vuran ve babalarını yaralayan ve kayıplara karışan cinayet şüphelisi Şanlıurfa Emniyeti tarafından yakalandı.

Şanlıurfa'daki 3 Kardeşin Katili Yakalandı!

Şanlıurfa'nın Haliliye İlçesine bağlı Bağlarbaşı Mahallesinde Cumartesi günü yaşanan olayda, iddiaya göre 3 kardeşi öldüren ve babalarının yaralayan şahıs yakalandı.

Haliliye İlçesinde Çıkan kavgada baba Mehmet Güven yaralanırken, oğulları İbrahim Halil Güven, Murat Güven ve Ramazan Güven aralarında husumet bulunan kişi tarafından öldürülmüştü.

Polis ekipleri, olayın ardından kaçan cinayet şüphelisi Abdulselam Çelik'in yakalanması için çalışma başlatmıştı. Bu sabah yaşanan bir olayda ise tarladan fıstık çalan bir kişi için jandarma ekipleri bölgeye gitti ve şahsı gözaltına aldı. Üzerinden kimlik çıkmayan şahıs sorulan sorulara tedirgin cevaplar verdiği için karakola götürüldü. Burada yapılan sorguda hırsızlık şüphelisi olabileceği için gözaltına alınan kişinin, 3 kardeşi öldürüp, babalarını yaralayan Abdulselam Çelik olduğunu belirledi.

Jandarmadaki işlemlerinin ardından asayiş ekiplerine teslim edilen Abdulselam Çelik geniş güvenlik önlemleri altında adliyeye götürüldü.

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2019, 18:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER