Şanlıurfa'da Silahlı Çatışma!

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesine bağlı Ahmet Yesevi Mahallesinde silahlı çatışma yaşandı.

Ahmet Yesevi Mahallesi Açıksu Caddesi'nde yaşanan silahlı çatışmada 63 H 0142 plakalı şehir içi otobüs şoförü Şükrü Doğan başından vuruldu. Otobüsün muavini olduğu öğrenilen bir kişi olay yerine gelerek saldırgana saldırmak istedi. Olay yerinde alınan geniş güvenlik önemleri sonucunda polis havaya uyarı ateşi açtı, yapılan müdahalenin ardından muavin yere yatırılarak etkisiz hale getirildi. Saldırganın elindeki silaha polis el koyarak saldırganı gözaltına aldı. Olayda ağır yaralanan şehir içi otobüs şoförü Şükrü Doğan'ın ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2017, 13:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Genç Öğretmen
Genç Öğretmen - 2 yıl Önce

bu mahalle belalı bir mahalle özellikle devteşti-ahmet yesevi yani açık su caddesinde bela hiç eksik olmuyor. motor-arabalar kornaya asılır. şahinciler egzoz sesiyle eğlenir. esrar,eroin,extacy vb gibi hap uyuşturucu hat safhadadır. parklarda psikopat gençler çömelerek oturup milletin karısına kızına bakar. bütün bunların üstüne birde Suriyeliler yoğun olarak yerleşti bu iki mahalleye. ben artık mahallemize SULU KULE diyorum. Soran olursa SULU KULE de ikamet ediyorum diyorum. doğruya doğru :)

Mehmet çalışkan
Mehmet çalışkan - 2 yıl Önce

15 yıldan fazladır o mahalledeyim utanıyorum orda oturduğum için hiçbir kurum kuruluş uğramıyor etmiyor parklarda eroin esrar çekenler ortalık çakalla dolu motorlular desen ayrı kaldırımları işgal edenler desen ayrı yol ortasına park edilen araçlar desen hepsi ayrı bi dert birileri el atsın artık bu mahalleye

pirsus
pirsus - 2 yıl Önce

Bu şahin tayfasini yok etmek lazim. Kahrolsun sahin e binen mahluklar.

kullanıcı
kullanıcı - 2 yıl Önce

Oraya tasınocaz gereginiin yapılmadığını biliyoz
Gereğinin yapılmasıını arz eederim

Urfalı
Urfalı - 2 yıl Önce

Urfa sahipsiz adamların bir kulağından giriyor öteki kulağından çıkıyor.feryatlar boşa.

Urfalı
Urfalı - 2 yıl Önce

Yaralanan amcamdır

Ahmet
Ahmet - 2 yıl Önce

Bu mahallenin uyuşturucu yuvası mahallenin internet kafeleri ve parklarıdır. Özellikle okul yolunda bulunan internet kafeler ve parklar. Uyuşturucu satışı bu yerlerde yapılıyor. Dedaş bu kafeleri gidip kontrol etsin hepsi kaçak elektrik kullanıyor. Resmi olarak ruhsatı olabilir ama bu tür gayri resmi işlere karışma izni değil bu ruhsatlar.

Sabri
Sabri - 2 yıl Önce

Uyuşturucu işte böyle insanları insan olmaktan çıkarıyor. Sayın Başbakan emniyet müdürüne seslenmek istiyorum. Bu mahallede bulunan parklara MOBESE takın.


SIRADAKİ HABER