Şanlıurfa'da Oy Verme İşlemleri Saat Kaçta Başlıyor

Türkiye yarın anayasa değişikliğinin oylamak için sandık başına gidiyor. Peki referandumda oy verme işlemleri saat kaçta başlayacak?

Şanlıurfa'da Oy Verme İşlemleri Saat Kaçta Başlıyor

16 Nisan’da (yarın) yapılacak Anayasa değişikliği referandumunda Türkiye'nin yeni yönetim sistemi oylanacak. Vatandaşlar, yarın yapılacak referandumda oy verme işlemlerinin ne zaman başlayıp, ne zaman biteceğini merak ediyor. Peki referandumda oy verme işlemleri saat kaçta bitecek? İşte oy verme süresinin başlangıç ve bitiş saatleri...

REFERANDUMDA OY VERME İŞLEMLERİ SAAT KAÇTA BİTECEK?

16 Nisan 2017 Pazar günü yapılacak Anayasa değişikliğinin halkoyuna sunulmasında, oy verme süresinin başlangıç ve bitiş saatleri;

Adıyaman, Ağrı, Artvin, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Kars, Malatya, Kahramanmaraş, Mardin, Muş, Ordu, Rize, Siirt, Sivas, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Van, Bayburt, Batman, Şırnak, Ardahan, Iğdır ve Kilis İllerinde oy vermenin başlangıç ve bitiş saatleri 07.00 - 16.00 olarak.

Yukarıda adları yazılı illerin dışında kalan diğer illerde oy vermenin başlangıç ve bitiş saatleri 08.00 - 17.00 olarak belirlenmiştir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER