Şanlıurfa'da Madde Bağımlısı Genç Dehşet Saçacaktı

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesine bağlı Yenişehir mahallesinde madde bağımlısı bir genç evin balkonunda silah patlatmak isterken babası tarafından engellendi ve ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri tarafınca madde bağımlısı genç emniyete götürüldü.

Olay Bugün sabah sıralarında Haliliye ilçesine bağlı Yenişehir mahallesi 233. Sokakta  meydana geldi. Edinilen Bilgiye göre madde bağımlısı olduğu öğrenilen bir genç Yenişehir'de evindeyken dün iki üç kere evin balkonuna çıkarak eve bulunan pompalı tüfek ile iki üç el ateş açtı. şans ederi kimseye birşey olmazken madde bağımlıı genç bu sabah saatlerinde yine evindeyken evdeki pompalı tüefeki alıp balkonda patlamak istedi. Babasının görmesi üzerine madde bağımlısı oğluna engel olurken hemen polis ekiplerine haber verildi. Eve gelen polis ekipleri madde bağımlısı olan genci gözaltına alıp güvenlik amacıyla emniyet müdürlüğüne götürüldü. 

kendi oğlunu ihbar eden babanın söylediklerine göre, oğlunun uzun bir zamandan beridir madde kullandığı ve dün yine aynı şekilde evin balkonunda birkaç kere silah sıktığını bugünde aynı şekilde yapmaya çalışırken kendisinin engl olduğunu ve hemen polise haber verdiğini söyledi. 

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2018, 10:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER