Şanlıurfa'da Kavga: 8 Yaralı

Şanlıurfa'da iki grup arasında çıkan kavgada 8 kişi yaralandı.

Olay, akşam saatlerinde Şanlıurfa - Akçakale karayolu üzerindeki Küçükhan Mahallesi yakınlarında meydana geldi. Plakası öğrenilmeyen otomobil ile drift yapan gençler ile mahalle sakinleri arasında çıkan toz nedeniyle tartışma çıktı. Tartışma, iki grubun yakınlarının da karışmasıyla kısa sürede tabanca, taş ve sopaların kullanıldığı kavgaya dönüştü. Kavgada 8 kişi yaralandı.

Yaralılar, olay yerine sevk edilen ambulanslarla kentteki hastanelere kaldırılarak tedaviye alındı.


Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2017, 23:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serkan
Serkan - 2 yıl Önce

Hak ve hukukun olmadigi ülkelerde kanunlara saygi, mahkemelerin verecegi kararlara razi göstermeden kaba gücle sorunlari cözmek istemeleri insancil degildir. Kim böyle davraniyorsa cezalanfirilmali.

Ismail
Ismail - 2 yıl Önce

Adalet adalet adalet.Ülkede güzel bir adalet sistemi olsa terbiyesizlik ahlaksizlik serefsizlik yapanı koruyan degil de cezalandiran bir sistem olsa idi bu ve benzeri olaylar hic yasanmazdi. Suçu işleyecek olan cezanin ağır olduğunu bilir adam gibi efendi gibi hareket ederdi.

Misafir
Misafir - 2 yıl Önce

Bence mahalleli o magandaları döverek iyi yapmış. Şehrin her bölgesinde kendini bilmez, cahil insan var. Ne de olsa 3 bin 5 bin lirası Olan gidip araba alıyor, müzik son ses. Eğzoz bağırtmaları, gereksiz ve Yüksek korna sesleri, toz duman rahatsız ediyor herkesi. Herkes haddini bilmeli, kimse kimseyi rahatsız etmemeli.

SIRADAKİ HABER