Şanlıurfa'da, Günde 7 Bin 500 Hastaya Bakılıyor

Şanlıurfa'da, günde 7 bin 500 hastaya bakılıyorŞANLIURFA'da, geçtiğimiz yıl hizmete giren Eyyübiye İlçesindeki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde günde 7 bin 500 hasta poliklinik hizmeti alıyor.

Şanlıurfa'da, Günde 7 Bin 500 Hastaya Bakılıyor

Şanlıurfa'da, günde 7 bin 500 hastaya bakılıyor

ŞANLIURFA'da, geçtiğimiz yıl hizmete giren Eyyübiye İlçesindeki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde günde 7 bin 500 hasta poliklinik hizmeti alıyor.

850 yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 127 poliklinikte 272 doktor ile hizmet veriyor. Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde bulunmayan birçok bölümün hizmet verdiği hastanede, günde 7 bin 500 hasta poliklinik hizmeti alıyor. Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Bahattin Durak, hastanede doktor sıkıntısı yaşamadıklarını ve birçok ünitenin bulunması nedeniyle hastaların çevre illere gitmesine gerek kalmadığını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2017, 12:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat öz
murat öz - 2 yıl Önce

KAPANAN HASTANELERİ AÇSINLAR. İNSANLAR DAHA İNSANİ ŞARTLARDA MUAYENE OLSUNLAR. EYÜBİYEDE HER DOKTOR 100-200 HASTAYA NASIL BAKACAK.

ALİ
ALİ - 2 yıl Önce

HALİLİYEDEKİ ÇOCUK HASTANESİNİ KAPATTILAR GECE ACİLDE 2 SAAT DOKTOR SIRASI BEKLİYORUZ NEDEN BOŞ OLAN YER DEĞERLENDİRİLMİYOR NDEN KİMSE AÇIKLAMA YAPMIYOR

Urfalı
Urfalı - 2 yıl Önce

7500 hastaya bakıyorsanız Gaziantep lere neden gidiyoruz bi çocuk kabızlığı için Gaziantep lere gidiyoruz sen kendi çocuğunu o hastane de Muane edermisin başhekim bey cildiyle bölümüne geliyoruz doktor çocuğa bakıyor yapacak bişi yok diyiyor açtırmayın milletin ağzını yetmiyor ilgi alaka sıfır.

Urfali
Urfali - 2 yıl Önce

Keyfi olarak kapatılan Uzel hastaneleri açsınlar Urfa halkı bu kötü muameleyi hak etmiyor hastalanan Antep yolunu tutuyor Urfa sahipsiz kalmış herkes menfaat peşinde urfayi döşenen yok

ali
ali - 2 yıl Önce

günde 7500 hasta ALLAH bu doktorlarada yapardım etsın doktor başına 200 {yada 250 hasta dusuyor toplamda 9da baslar 12 de bıter 1 bucuk ta baslar 16.00 da bıter her hastaya ancak 30 sanıye ayırabılıyor yazık doktorada yazık hastayada yazık doktor desekı 30 hastaya bakacam orda kıyamet kopar olehmı dıye feryat fıgan kavga yazık vAllaha yazık her ıkı taraf ta magdur durumda ozellere gelınce once adam olsalardı adam gıbı çalışsalardı kapanmazlardı hayatında hastaneye ugramamiş adama kalp amelıyatı beyın amelıyatı tomo emar bu devlete yazzık degılmı pekı soruyorum ozel adam gıbımı çalıstı bıraz vıcdan el ınsaf

erol
erol - 2 yıl Önce

7500 hastaya bakıyorlar.sadece bakıyor!.. zaten urfa halkı da bunu istiyor,muayene edilmiyor sadece bakılıyor.Urfa da hastanın eline yeter ki reçete ver olay bitmiştir.muayene edilmiş mi doğru teşhis mi...kimsenin umrunda değil.Gaziantep almış başını gidiyor devlet-özel hastaneler açısından.

SIRADAKİ HABER