Şanlıurfa'da Düğünde Dolar Yağmuru

Şanlıurfa'da dünya evine giren 31 yaşındaki avukat Rohat Erkan ile 28 yaşındaki İmren Çakmaklı'nın düğününde geline yaklaşık 4 kilo altın takılırken, davetliler çifti dolar yağmuruna tuttu.

Şanlıurfa'nın tanınmış ailelerinden işadamı Mehmet Erkan'ın oğlu avukat Rohat Erkan ile işadamı Mehmet Çakmaklı'nın kızı İmren Çakmaklı bir otelde düzenlenen törenle hayatlarını birleştirdi. Genç çiftin salona girişiyle birlikte davetliler, dolar atma yarışına girdi. Şarkıcı Berdan Mardini'nin sahne aldığı düğünün ilk dansını yapan genç çifte uzun süre dolar atıldı. Yüzlerce doların havada savrulduğu gecede, orkestranın görevlendirdiği 5 kişi ise sürekli olarak yerlere düşen paraları toplayıp orkestra ekibinin yanındaki büyük çantalara dolduruldu ve 2 kişi tarafından destelendikten sonra isteyen kişilere tekrar satıldı.Yöresel yemekler ve baklava ikram edilen konuklar, dolar saçma yarışından sonra bu kez geline takı takmak için kuyruk oluşturdu. Gelin İmren Çakmaklı, kendisine takılan yaklaşık 4 kilo ağırlıktaki bilezik, Cumhuriyet altını, kolye ve gerdanlıkları taşımakta güçlük çekti.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2017, 15:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Günaydın
Günaydın - 2 yıl Önce

Görmemiş

Hakim
Hakim - 2 yıl Önce

Parayla kendilerini ispatlamaya çalışan zavallılar

Deniz
Deniz - 2 yıl Önce

Allah ıslah etsin insallar ekmek bulamazken bunlar paraya basıyor yazıklar olsun ne ğunlere kaldik

Gülistan
Gülistan - 2 yıl Önce

Nasıl bir zamandayiz kimi ekmek bulamaz kimi de boyle paraya basar. .

mahmut
mahmut - 2 yıl Önce

Yazık günah keşke o dolarlar ve masrafla 50 ailenin ihtiyacı sağlanırdı gösteriş riya zirvede yazıklar olsun

Urfa
Urfa - 2 yıl Önce

Niye dolar atmasinlarki bu atılan dolarlar için bir damla ter akitilmamis ki nasıl olsa devlet malı haksız yere kazanılan para. bu insanlar urfada çok dindar kesim olarak AKP yöneticileridir .urfa halkı bunların söylediklerine bakın birde yaptiklarina.

ÖMER
ÖMER - 2 yıl Önce

acaba helal kazansalar böyle harcayabilirler mi

SIRADAKİ HABER