Şanlıurfa'da Doktora Saldıran Kişi Hakkında Karar

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde görevli doktoru darbettiği gerekçesiyle gözaltına alınan zanlı tutuklandı .

Şanlıurfa'da Doktora Saldıran Kişi Hakkında Karar

Bahaddin Ahmet Yalçın'ı parke taşıyla başına vurarak yaralayan Abdulkadir Keskinli, yapılan işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. İfadesinde herhangi bir pişmanlık duymadığını söylediği öğrenilen Abdulkadir Keskinli, cezaevine konuldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kirve
Kirve - 9 ay Önce

Ülkede bunu yapan 3 kişiye müebbet ver bir daha kimse yapmaz

insan
insan - 9 ay Önce

"bazı doktorlar da hakediyor" yazan zavallılar, siz gidip acilde 1 saat nöbet tutun, bakın ne istekler ne rezaletlerle uğraşılıyor. Saldıran adamın karısını duymadınız mı. olaydan 1 saat sonra çıkmış diyorki çocuğun 45 derece ateşi vardı. yalan! 45 derece ateşi olsa çocuk ölürdü. halbuki kucakta anasını dinliyor. işiniz gücünüz kabalık şiddet. gidin biraz okuyun insan olun.

Urfa
Urfa - 9 ay Önce

Adam boşuna vurmamistir doktor ne yapmista adama onu yaptırmış laf aramızda bazı doktorlar hakediyor bunları yoksa şifa bulmak için onca yolu gelen insan neye doktoru o hale soksunki en basiti geçen aile hekimine gittim serumum vardı bunu takabilir misiniz dedim hayır biz serum takmiyoruz dedim o zaman neye yariyorsunuz çıktım gittim özelde 10 liraya taktım.

Hakan
Hakan - 9 ay Önce

Urfa da doktor değil hiçbir şey yok. Nerede bir doktor görev alamiyorsa akp onu urfaya getiriyor. OSM rezaletini herkes duydu gördü yillarca normal ameliyat yapilip insanlarinin hayatina son verildi. Suçu doktorlarda değil bu doktorlari buraya atanan onlari kontrol etmeyenlerden arayin.

hayret
hayret - 9 ay Önce

ben madalya alır sanmıştım!!

SIRADAKİ HABER