Şanlıurfa'da Bakan Konvoyunda Kaza!

Şanlıurfa'da, havalimanına gitmeye çalışan Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'ın da yer aldığı konvoyda 6 aracın karıştığı zincirleme kazada 5 kişi yaralandı.

Şanlıurfa'da Bakan Konvoyunda Kaza!

Şanlıurfa'da, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'i havalimanında karşılamaya giden Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'ın da yer aldığı konvoyda 6 aracın karıştığı zincirleme kazada 5 kişi yaralandı.

DOLU NEDENİYLE ANİ FREN YAPTI

Kaza, akşam saatlerinde Şanlıurfa- Hilvan Karayolu'nun 20'nci kilometresinde meydana geldi. Şanlıurfa'ya uçakla gelecek Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'i karşılamak için GAP Havalimanı'na giden ve Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'ın da aralarında bulunduğu konvoydakilerin araçlardan biri, dolu yağışı nedeniyle ani fren yapınca zincirleme kaza oldu.

BELEDİYE BAŞKANI'NIN ARACI DA HASAR ALDI

Aralarında Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin aracının da bulunduğu toplam 6 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 5 kişi yaralandı. Yaralılar, bölgeye sevk edilen sağlık görevlileri tarafından ambulanslarla Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

YARALILARIN DURUMU İYİ

Acil serviste teraviye alınan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.


Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2017, 19:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 2 yıl Önce

Gülü seven dikenine katlanır

taşeron
taşeron - 2 yıl Önce

bu bizim tırşıkçılık bitermi camiye bu kadar hızlı gitmezsiniz

SIRADAKİ HABER