Şanlıurfa Büyükşehir Belediye’sinde Görev Değişikliği

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Daire Başkanlığı Kadın Aile ve Çocuk Şube Müdürü Sibel Toptan, Strateji Geliştirme ve Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü görevine getirildi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye’sinde Görev Değişikliği

31 Mart Yerel Seçimler sonrası Görevine Başlayan Başkan Beyazgül, başladığı günden bugüne birçok kurumda değişikliklere devam ediyor.

Başkan Beyazgül, Büyükşehir Belediyesi Sosyal Daire Başkanlığına bağlı Kadın Aile ve Çocuk Şube müdürlüğü görevini yürüten Sibel Toptan, Strateji Geliştirme ve Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü görevine getirildi.

Görev değişikliğini sosyal medya hesabında açıklayan Sibel Toptan şu ifadeleri kullandı; “Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Daire Başkanlığına bağlı Kadın Aile ve Çocuk Şube Müdürlüğü görevimden, yine Büyükşehir Belediyemiz bünyesinde bulunan Strateji Geliştirme ve Dış İlişkiler Daire Başkanlığına bağlı Dış İlişkiler ve Projeler Şube Müdürlüğü görevine Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn.Zeynel Abidin BEYAZGÜL’ün takdirleri ile geçiş yapmış bulunuyorum. Şu ana dek yürütmüş olduğumuz çalışmalarımıza destek veren, işbirliği sağlayan kişi ve kurumlara çok teşekkür eder, kubbede hoş bir seda bırakmış olmayı umarım. Yeni görevimde, artan azim ve heyecanla şehrime ve kurumuma faydalı olma gayretimi; görev tevdi eden Sn.Başkanımın güvenine layık olma çabamı sürdüreceğimi belirtmek isterim. Saygı ve selamlarımla...” ifadelerini kullandı

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2019, 11:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
KÖYLÜ
KÖYLÜ - 1 ay Önce

Yeni Görevinde Başarılar Diliyoruz

Ahmet
Ahmet - 1 ay Önce

Onu al buraya ver öbürünü al oraya oraya ver bu mu vizyon

SIRADAKİ HABER