Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi '15 Temmuz Destanının Yıl Dönümüne Hazır

15 Temmuz hain darbe kalkışmasını unutturmamak için ikinci yıl dönümünü çeşitli etkinliklerle kutlamaya hazırlanan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi  hazırlıklarını tamamladı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi '15 Temmuz Destanının Yıl Dönümüne Hazır

15 Temmuz hain darbe kalkışmasını unutturmamak için İkinci yıl dönümünü çeşitli etkinliklerle kutlamaya hazırlanan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi hazırlıklarını tamamladı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan etkinlikler sabah namazına kadar devam edecek.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle Şanlıurfa İl Anma Komitesince hazırlanan Demokrasi Zaferi Şehitlerini Anma etkinlikleri; 15 Temmuz 2018 Pazar günü saat 11’de 15 Temmuz şehitlerinin Bediüzzaman mezarlığındaki kabirlerini ziyaretle başlayacak.Şehitler için öğlen namazına müteakiben Dergah Camii’nde okunacak mevlidin ardından saat 19.00’da Arkeoloji Müzesi önünde 15 Temmuz anısına resim ve fotoğraf sergisi açılışıyapılacak. Aynı yerde toplu kılınacak akşam namazıyla devam edecek etkinlikler, program açılışı, Kur’an-ı Kerim tilaveti, Mehteran gösterisi, belgesel gösterimi, Grup Yürüyüş konseri,protokol konuşmaları ile sabah namazına kadar devam edecek. Etkinlikler kapsamında gece
00.13’te tüm camilerde sela okutulacak.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2018, 05:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER