Şanlıurfa Belediye Eski Başkanından Çarpıcı Seçim Yorumu

Şanlıurfa büyükşehir belediyesi eski başkanı Nihat Çiftçi’den İstanbul seçiminin açıklanmasının ardından yorumlarda bulundu. Belediye eski başkanı Çiftçi, “Demokrasilerde son sözü millet söyler, bu gün İstanbullular son sözünü söylemiştir. Siyasetçilere düşen bu iradeye saygı duyarak, halkın verdiği mesajı anlaması İçin çalışmalıdır. Mesaj doğru okuyan parti geleceğe doğru hazırlanmış olur” dedi.

Şanlıurfa Belediye Eski Başkanından Çarpıcı Seçim Yorumu

Sosyal paylaşım ağı twiter da yorumlarını paylaşan Şanlıurfa belediye eski başkanı Nihat Çiftçi, “Ülkemiz demokrasisi açısından yenilenen bir seçimi daha geride bıraktık. Milletimizin iradesi İstanbul ilimiz açısından tecelli etti. Hâkimiyet kayıtsız şartsız milletindir. Seçim sonucunun ülkemiz ve İstanbul’umuz İçin hayırlara vesile olmasını diliyorum.  Demokrasilerde son sözü millet söyler, bu gün İstanbullular son sözünü söylemiştir. Siyasetçilere düşen bu iradeye saygı duyarak, halkın verdiği mesajı anlaması İçin çalışmalıdır. Mesaj doğru okuyan parti geleceğe doğru hazırlanmış olur” ifadelerine yer verdi.

Belediyecilik anlayışını nasıl olması gerektiğini belirten ve eski kadrolara düşmanca davranılmamasını söyleyen Çiftçi, “Yeni kadroların eski kadrolara düşmanca davranmamasını gerektiğini belirterek şu ifadeleri kullandı, “Belediye başkanları milletin makamında oturduklarını unutmamalıdır. Bu makamlar onlara adaletle ve liyakatle hizmet etmeleri için milletimiz tarafından emaneten verilmiştir. Kadrolarını liyakatle kurmalı, kendinden önceki kadrolara hasımhane davranmamalıdır. Belediyecilik, hiç durmadan şehri İçin çabalamaktır. Herkesle el ele ve adaletle hizmet etmektir. Halkın emanetini kendi emaneti olarak görüp, milletin müşterek ihtiyaçlarını ortadan kaldıracak ve şehirleri marka yapacak projelere cesaretle başlamaktır” ifadelerini kullandı.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferit Kaya
Ferit Kaya - 3 ay Önce

Bu hırsızın hala konuşmaya yüzü var demek ki bunun gibi adamlar yargılanmadıkça ak parti kaybetmeye mahkumdur

urfalı
urfalı - 3 ay Önce

çiftci urfa beledıyesının çalişma perfomansını tükseldiğini soylemişti doğru demiş zamanında işe aldiği toplam personelle özellikle 600 cıvarında akraba yandaşlarıyla işe başlayınca perfomans artmiş çiftci nın yapmiş oldukların kendısıne kar kaldı kısaca

Nesip ilhan
Nesip ilhan - 3 ay Önce

Ne Karaköprü nede büyük şehirde ki hizmetlerini bepenmedik. Hakkımız verdiğimiz OY haram olsun

müslüm
müslüm - 3 ay Önce

başkanların hepsi senin yaptıkları gibi yapsınlarki bir daha ki seçimde akparti diye bir parti kalmasın

arşiv
arşiv - 3 ay Önce

senin gibilerin yüzünden ak parti kaybediyor tweet siyaeti yparsanız olacacaği budur dava adamlığı değil koltuk adamlıği yapan senin gibileri çok bu partide temizlik şart

SIRADAKİ HABER