Şanlıurfa Balon Turizmine Hazırlanıyor

Türkiyenin en gözde turizm merkezlerinden biri olan Göbeklitepe’de test uçuşu ile ilk kez havalanan sıcak hava balonuna vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Şanlıurfa Balon Turizmine Hazırlanıyor

Şanlıurfa’ya dışarıdan konaklamalı yerli ve yabacı turist çekebilecek en somut adımlardan biri olan sıcak hava balonculuğu özel izinler ve büyük uğraşlarla Göbeklitepe semalarında test uçuşlarına başladı.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat sosyal medya hesabından şu ifadelere verdi;

Göbeklitepe’de balon turları için deneme uçuşları başladı. Yakın zamanda Haliliye’nin semaları rengarenk olacak. Göbeklitepe ile birlikte ilçemiz ve ilimizin tanıtımı adına hayırlı olmasını temenni ediyorum. Paylaşımında bulundu.

HABER:İBRAHİM ÇAKMAK

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
MÜTHİŞ PROJE
MÜTHİŞ PROJE - 4 hafta Önce

URFA İÇİN GEÇ KALINMIŞ PROJE URFA NEDEN KAPADOKYAYI GEÇMESİN GÖBEKLİTEPE GİBİ BÜYÜK BİR DEĞER ELİNDEYKEN DARISI ŞEHİR İÇİNDEN GEÇEN DERELERİN SUYLA KAVUŞTURULUP ESKİŞEHİRDEKİ GİBİ PRESTİJ GEZİ ALANLARI OLARAK KARAKOYUNA SU BIRAKILMASI TURİST ÇEKİMİ BAKIMINDANDA GÜZEL OLUMLU BİR DURUM OLACAKTIR OTEL SIKINTISI ÇEKİYORUZ DARISI ATIL DURUMDA BULUNAN MİLLET HANI İÇİNDE UMARIM TEZ ZAMANDA EL ATILIP URFA TURİZMİNE KAZANDIRILIR ORASIDA BÜYÜK BİR HAZİNE OLARAK KADERİNE TERK EDİLMİŞ DURUMDA YETKİLİLERE SESLENİYORUM MİLLET HANINI 5 YILDIZ LI BUTİK OTEL TARZINDA URFAYA KAZANDIRALIM ORASI HEM TURİSTİK AÇIDAN HEM KONAKLAMA AÇISINDAN SON DERECE ÖNEMLİ FOTOĞRAF SANATÇILIĞI BAKIMINDANDA SON DERECE ÖNEMLİ HİZMETE AÇILMASI UMARIM BİR AN ÖNCE ŞANLIURFA TURİZMİNE MİLLET HANI KAZANDIRILIR...

BÜNYAMİN ÇİÇEK
BÜNYAMİN ÇİÇEK @MÜTHİŞ PROJE - 4 hafta Önce

YAPAY GÖLLER ŞEHİR MERKEZİNDE OLMASI GEREKEN BİR PROJE
PARKLARIN DAHA FAZLA OLMASI
OYUN PARKLARI

SIRADAKİ HABER