Sağlıkta İyi Şeylerde Oluyor

Urfanatik Gazatesi köşe yazarlarından Halil Orhan Aslan ve diğer hastalar Karaköprü Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde gördüğü tedavi ve ilgiden dolayı memnun olduklarını ifade ettiler.

Sağlıkta İyi Şeylerde Oluyor

Sağlık açısından birçok olumsuzluğun yaşandığı Şanlıurfa’da verilen iyi hizmetten dolayı güzel şeylerinde olduğunu görüyoruz. Urfanatik köşe yazarlarından Halil Orhan Aslan tedavi için gittiği Karaköprü Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde kendisinin ve hastaların gördüğü ilgi ve alakadan dolayı memnun kaldıkları dile getirdiler.

Yazar Aslan aldığı memnuniyeti dile getirerek; ‘’güzel hizmetlerin yapılmasını da görmek memleketimizin geleceği adına bizleri mutlu etti. Bugün Karaköprü Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde tedavi amaçlı giden hastalarımızın memnuniyeti yüzlerinden okunuyordu. Diş Hekimi Faruk KAYA ve ekibinin hastalara gösterdiği ilgi,  alaka ve hassasiyet hastalarımızı ziyadesiyle memnun etmiştir. Hastalar böyle Hekim ve ekiplerin çoğalması dileğinde bulunarak Dr.Hekim Faruk KAYA ve ekibine teşekkür ederiz’’ ifadelerini kullandı.

Urfanatik/ Fatma KIRMIZI

URFANATİK

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2019, 16:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
MAHMUT KURTULUŞ
MAHMUT KURTULUŞ - 3 ay Önce

FARUK BİR TANEDİR. AZ EMEK VERMEDİM ONU BUGÜNLERE GETİRMEK İÇİN.

SIRADAKİ HABER