Sağlık Alanında Bir Açık Daha Kapatıldı

Sağlık sorunları ile sürekli boğuşan Şanlıurfa’da az çok güzel haberlerde geliyor. Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğünü büyük uğraşları sonucunda Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine kazandırılan Anjiografi ünitesi hizmet vermeye başladı.

Sağlık Alanında Bir Açık Daha Kapatıldı

Hastaneye böylesi bir ünitenin kazandırılması sevinci yaşanırken ünite açılışına İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. M. Emre ERKUŞ, İl Sağlık Müdürlüğü Başkanı, Başkan yardımcıları, Hastane İdarecileri ve ünitenin çalışanları katıldı.

Müdür Erkuş, ilk Kalp Anjiografi işlemini de kendisi gerçekleştirdi. Ayrıca ünitenin içinde oluşturulan 15 yataklı koroner yoğun bakım ünitesi yeni düzenlemelerle hem Anjiografi öncesi hem de gerektiğinde Anjiografi sonrasında hizmet vermek başladı.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2019, 03:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
urfalı
urfalı - 7 ay Önce

kimse kimseyi kandırmasın hele bi balıklı göl devlet hastanesine gidin bakın kaçtane cildiye doktoru var dün ordaydım 1 tane vardı sıra almadım urfaya hiç deger verilmiyo bir çok barnşda doktor yok antebe adanaya ankarauya giden gidene yalanmı kendi kendinizini kandırmayın halkla dalga geçmeyin halk herşeyi yaşayan görendir görüyo ve yaşıyo neyin ne oldugunu herkesden iyi biliyo

SIRADAKİ HABER