Sabahattin Cevheri’den Hizmet Vurgusu

Saadet Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri, seçim çalışmaları kapsamında sınır ilçesi Ceylanpınar'a bir ziyaret gerçekleştirdi.

Sabahattin Cevheri’den Hizmet Vurgusu

Saadet Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sabahattin Cevheri, seçim çalışmaları kapsamında sınır ilçesi Ceylanpınar'a bir ziyaret gerçekleştirdi. Ceylanpınar halkı tarafından karşılanan Cevheri, Ceylanpınar'ın Şanlıurfa için çok önemli bir ilçe olduğunu belirterek, "Ceylanpınar'ımızı daha güzel yerlere taşıyacağız" dedi.

Vatandaştan Tam Destek

Gittiği her ilçe her mahalle ve sokakta herkesle görüşen ve 'Seni başkan yapacağız. Gönlümüz seninle' gibi destek sloganları alan Cevheri, hep beraber Şanlıurfa'ya ve ilçelerine hizmet edeceklerini belirterek, vatandaşın hizmetkarlığını yapmaya geldiklerini belirtti.

Biz Anlayışı İle Çalışacağız

Esnaf, vatandaş ve STK ziyaretleri kapsamında gittiği her yerden destek sözü alan Cevheri, Şanlıurfa için projelerini de anlatıyor. Vatandaşların, 'Şanlıurfa'yı artık temiz ellere teslim edeceğiz' söylemlerine karşın Cevheri, "Ben sizinle birlikte Şanlıurfa'yı yöneteceğim. Ben anlayışı değil biz anlayışı ile çalışacağız" ifadelerini kullandı.

İHA

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2019, 13:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muzaffer  celik
Muzaffer celik - 8 ay Önce

Gelen hep hizmet için geleceğim diyorlar güya seçim bitimi hizmet yok vurgun var 17 yi da 45 katrilyon para gelmiş ne para var neden adamakıllı bir hizmet

karadaayi
karadaayi - 8 ay Önce

Helal olsun sana abi senin urfa için çalisacagina inaniyorum. Yürü be aksaçli bu milet seninle.

SIRADAKİ HABER