Rakip Partinin Adayı AK Parti’ye Geçiyor

24 Haziran seçimine sayılı günler kala Şanlıurfa’da siyaset yine hareketlenmeye başladı. Bugün GAPTEAM Konferans salonunda yapılacak törenle rakip partiden bir isim AK Parti’ye geçiş yapacak.

Rakip Partinin Adayı AK Parti’ye Geçiyor

Şanlıurfa’da bugün 24 Haziran seçimleri öncesinde sürprizler yaşanacak. Birkaç gündür yapılan görüşmelerde partilerden transferler yapılacak. AK Parti Şanlıurfa yine Şanlıurfa’dan rakip partiden milletvekili olan ve parti içerisinde önemli bir ismi transfer ederek AK Partiye katacak. Bugün GAPTEAM Konferans salonunda saat 14:30’da düzenlenecek tören ile rakip partiden AK Parti’ye geçiş yapılacak.

Son olarak alınan bilgiler ve araştırmalar neticesinde ismi saklanan AK Partiye geçiş yapacak olan ismin Saadet Partisi Şanlıurfa 4. Sıra milletvekili adayı olan İzzet Çiftçi olacağı söyleniyor. İzzet Çiftçi uzun yıllardır Saadet Partisi il başkan yardımcılığı yanı sıra Şanlıurfa Canlı Hayvan Pazarı Dernek Başkanlığı da yapıyor.  İzzet Çiftçi’nin bugün GAPTEAM’da yapılacak olan tören ile AK Partiye geçmesi bekleniyor.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
emili
emili - 1 yıl Önce

Ne kadar önemli bir isim dengeler alt üst olacak

cemal h.
cemal h. - 1 yıl Önce

bir hafta önce A partisine saydıran şimdi B partisine saydıracak.ve ben omurgalıyım diyecek.peh.

ESNAF
ESNAF - 1 yıl Önce

Vah vah vah

seferoğlu
seferoğlu - 1 yıl Önce

eVET GELİYOOOOR GELİYOR

ESNAF
ESNAF - 1 yıl Önce

Aynen yoksa saadet partisi 4 götürecekti vah vah vah

İsmail
İsmail - 1 yıl Önce

İzzet çiftçi akp ye Saadet partisinin Chp ile yaptığı ittifaktan dolayi geçtiğini söylüyor. Sanki ittifak bugün mü yapıldı sen aday adayi olduğunda zaten ittifak yapılmıştı ve sen de bunu bilerek aday adayi oldun. bu ucuz siyaseti birakin .

Mehmet
Mehmet - 1 yıl Önce

Kışı kendinden bilir işi yazıklar olsun sana

Lütfen
Lütfen - 1 yıl Önce

Neden zorunuza gidiyor adam doğru yolu geçde olsa bulmuş

SIRADAKİ HABER