Özel Şanlı Nesil Okullarından Tipioğluna Ziyaret

Şanlıurfa Özel Yeni Nesil Okulları Türk Polis Teşkilatının 174. Yıl dönümü dolayısı ile Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu’nu makamında ziyaret etti.

Özel Şanlı Nesil Okullarından Tipioğluna Ziyaret

Şanlıurfa Özel Şanlı Nesil Okulları öğrencileri 174 yıldır yılmadan bayrağımızın ebediyete kadar dalgalanması ülkemizin huzur ve sükûnet içinde olması adına yılmadan çalışan Türk Polis Teşkilatı adına İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu’nu ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarete Özel Şanlı Nesil Okul Müdürü Ali Aslan okul müdür yardımcısı Mehmet Leblebicioğlu eşlik etti.

Ziyaret ile ilgili konuşan Okul Müdürü Ali Aslan, “Ülkemizin her köşesinde büyük bir vatanseverlik ruhuyla huzur ve sükûnu tesis etmek, milletimizin can ve mal güvenliğini sağlamak için kendi canını veren ecdadımız gibi bugün de gücünü yasalardan desteğini de aziz Türk milletinden alan Emniyet Teşkilatımızın anlamlı gününü kutlamak üzere Şanlı Nesil Okullumuzun öğrencileriyle birlikte İl Emniyet Müdürümüz Veysel Tipioğlu’nu makamında ziyaret ettik.” Dedi.

Müdür Aslan, “Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıl dönümünü ve içinde bulunduğumuz Polis Haftası'nı içtenlikle kutluyoruz.” Diyerek konuşmasını bitirdi.

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER