Özcan, Şanlıurfa Reisi Cumhur’unu Yalnız Bırakmayacaktır

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve 27.Dönem Milletvekili adayı Halil Özcan Sarayönü caddesinde bulunan esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek 24 Haziran seçimleri için destek istedi. Vatandaşların ilgisi ile karşılaşan Özcan, " Mübarek şehir Şanlıurfa'da Allah'ın izniyle sıkmadık el bırakmayacağız. " dedi.

24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri nedeniyle yapılan aday tanıtım programının ardından Milletvekili adayları esnaf ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyorlar bu doğrultuda AK Aday Özcan sahada vatandaşların taleplerini dinlemeye devam ediyor.

Ziyarette vatandaşlarla uzun uzun sohbet eden AK Parti Şanıurfa Milletvekili adayı Halil Özcan, vatandaşların talep ve önerilerini dinleyerek not aldı.

24 Haziran seçimlerinde Şanlıurfa'nın Cumhurbaşkanı ve AK Partiyi yalnız bırakmayacağının altını çizen AK Aday Halil Özcan, "Her gün vatandaşlarımız ve esnafımız ziyaret ediyor, onların talep ve isteklerini dinliyoruz. Vatandaşlarımızı ve esnafımız ile sohbet ettiğimizde şikayetten ziyade teşekkür ile karşılaşıyoruz çünkü vatandaşlarımızda dış güçler tarafından ülkemize yönelik yapılan ekonomik saldırının farkındalar. Ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın bizlerin anlatmasına fırsat vermede onların bizlere anlatıyor olmaları gerçekten bizleri mutlu ediyor. Dinlediğimiz sohbet ettiğimiz vatandaşlarımızın ekonominin veya dolardaki dalgalanmanın seçimi etkilemeyeceğini önemli olan vatanın birliği ve huzuru olduğunun altını çiziyorlar. Her gün farklı mahallede farklı köylerde vatandaşlarımız ile buluşmaya devam edeceğiz Şanlıurfa'da bu mübarek şehirde Allah'ın izniyle sıkmadık el bırakmayacağız. Allahın izniyle 24 Haziran seçimlerinde Şanlıurfa'mız Cumhurbaşkanımızı ve AK Partimizi yalnız bırakmayarak dış mihrapların oyunlarını bozacaklardır" şeklinde konuştu.

Yapılan Esnaf gezisinde AK Parti Şanıurfa Milletvekili ve 27.Dönem Milletvekili adayı Halil Özcan'a  Eyyübiye Belediyesi Meclis üyeleri ile AK Parti Eyyübiye ilçe teşkilat üyeleri eşlik etti.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2018, 20:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sinan
Sinan - 1 yıl Önce

öyle bir bırakır ki

URFANINI KADERİ
URFANINI KADERİ - 1 yıl Önce

5 YILDA BİR YÜZÜNÜZÜ GÖRÜRÜZ O YUZDEN REİSİN ARKASINA SAKLANMAYIN

SIRADAKİ HABER