Özcan'dan Hilvan'n Çıkarma

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili, TBMM idare amiri Doç.dr. Halil Özcan, seçim çalışmaları kapsamında Hilvan'a çıkarma yaptı.İlçede kanaat önderlerini ziyaret eden Vekil Özcan "

Özcan'dan Hilvan'n Çıkarma

Vatandaşlarımızla gönül sohbeti edip; dua ve desteklerini istiyoruz" dedi.

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kalırken, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Özcan, Hilvan ilçesinde temaslarda bulundu.Milletvekili Özcan Ak Parti Hilvan Belediye Başkan adayı Aslan Ali Bayık ve ilçe Başkanı Mustafa Çıdır ile birlikte, llçenin Kırsal mahallerinden, Gölçük, Doğrular, Çaltepe, çamurlu, Ustahasan ,Uzuncuk'ta vatandaşlarla bir araya geldi, sorun ve taleplerini dinledi. Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, ilçe teşkilat üyeleriyle bir süre görüşten sonra ilçe esnafınıda ziyaret etti.Özcan ziyaretlerin ardından yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:"Önce Millet Önce Memleket diyerek çıktığımız kutlu yolda gönüllere girmeye devam ediyoruz.

Hilvan Uzuncuk Kırsalımızda Kanaat Önderlerimiz Şıh Halaf ve Şıh Salih’i ziyaret ederek dua ve desteklerini aldık.  Uzuncuklu hemşehrilerimizin güçlü desteğine teşekkür ediyorum.Hilvan İlçemize bağlı Çamurlu Kırsalında da hemşehrilerinizle kucaklaştık.

Vatandaşlarımızla gönül sohbeti edip; dua ve desteklerini istiyoruz.

Hemşehrilerimizin misafirperverliği için teşekkür ediyorum.Hilvan Ustahasan Kırsalında yapımı devam eden çok amaçlı külliye inşaatımızda incelemelerde bulunduk. Külliyemizin yapımı ile bizzat ilgilenen Hacı Hıdır Üçeş ve hemşehrilerimizle gönül muhabbeti ettik. Bu manevi mekanın kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum.AK Parti Hilvan Seçim İrtibat Büromuzu ziyaret ederek, hemşehrilerimizle bir araya geldik.

Hilvanlı hemşehrilerinizin göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ediyorum.

“Güçlü Hükümet Güçlü Belediye” için Hilvanlı kardeşlerimiz gücümüze güç katmaya devam ediyor.Hilvan İlçemizde faaliyet gösteren İztop Çırçır Fabrikasının Sahibi İzzettin Toprak’ı ziyaret ettik. Peygamberler şehri Urfamızın şirin ilçesi Hilvan’da hemşehrilerimin güçlü desteği bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın selamını ilettiğimiz Hilvanlı kardeşlerimizden dua ve destek alarak dönüyoruz." Ak Parti Hilvan ilçeBelediye Başkan adayı Aslan Ali Bayık ise destek amacıyla ilçeye gelen Milletvekili Özcan'a teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 23:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER