Özcan: Cumhurbaşkanımızın Gözü Artık Harran’da Olacak

16 Nisanda yapılan tarihi halk oylamasında Şanlıurfa’dan çıkan rekor sonuçun ardından Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Halil Özcan Şanlıurfa halkına teşekkür etti.

Özcan: Cumhurbaşkanımızın Gözü Artık Harran’da Olacak

16 Nisanda yapılan yeni anayasa halk oylamasında Şanlıurfa’dan çıkan 70.82 ‘evet’ oyundan sonrasında Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan Öğretmen evinde basın mensuplarının karşısına çıkara Şanlıurfalılara teşekkür etti. Halil Özcan özelikle Harran İlçesinde çıkan tarihi sonuç için Harran İlçesine özelikle teşekkür etti.

YENİ BİR GÜNE VE YENİ BİR TÜRKİYE’YE UYAND

17 Nisan da yeni bir Türkiye’ye uyandığımızı belirten Özcan “Öncelikle ben basın mensuplarına teşekkür ediyorum, bir ay boyunca bizi yalnız bırakmadılar, görevlerini en güzel şekilde ifa ettiler. Hiçbir olumsuzluk ve rahatsızlık duymadık. Bugün 17 Nisan, yeni bir güne ve yeni Bir Türkiye’ye uyandık. Aziz milletimiz net bir şekilde “evet” diyerek Türkiye’nin önünü açtı. Darbe dönemleri artık bitmiştir ama düşmanlarımız hiçbir zaman bitmeyecektir ve bu başarı milletin başarısıdır. Bu başarı bugün Sayın cumhurbaşkanımızın başarısıdır. Onun dava arkadaşları olarak milletin yanında olduk, kendisinin yanında olduk” dedi.

SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN DA ARTIK GÖZÜ HARRAN’DA OLACAK

AK Parti Milletvekili Halil Özcan’ın Yaptığı basın toplantısında Şanlıurfalılara teşekkür etti. Özelikle Harran İlçesinin aldığı sonuçtan dolayı Harran ilçesinde tümün işlemlerinin bir an önce bitmesi gerektiğini belirtikten sonra ekledi, Özcan:  “Şanlıurfa’da da ben bütün hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Rahat bir seçim geçirdik, herkesin gönlü “evet’ten” yana idi. Urfalı hemşerilerimiz cumhurbaşkanını çok seviyor, cumhurbaşkanımızda Urfa’yı ve Urfalıları çok seviyor. Harran’ın artık yeri tartışılmaz, Harran’ın işlerinin bir an önce bitirilmesi gerekiyor. Sayın cumhurbaşkanımızın da artık gözü Harran’da olacak, bizler de her zaman Harran’la gurur duyuyoruz.

BU SONUÇ BİZE BİR MESAJ VERMİŞTİR

Alınan sonucun kendilerine bir mesaj niteliği taşıdığını dile getiren Özcan çalışmalarda destek veren bütün muhtarlara teşekkür ettikten sonra şunları söyledi, Özcan: “Artık bir evet veya hayırcı ayrımına girmeyeceğiz. Herkes bizim vatandaşımız ve kardeşimizdir. Artık bundan sonra birlik, beraberlik ve kardeşlik günüdür. Urfa’nın huzur kenti olması için hep beraber çalışacağız. Bu hayır verenlerde ileri de belli bir süreçten sonra bu sisteme alışacaklar ve sistemin çok güzel olduğunu, yanıldıklarını görecekler. Ayrıştırma yok, kazanan millet ve devlet olmuştur. Kazanan bize umut bağlayan halklar olmuştur. Bu başarı da muhtarlarımızın da payı çok büyüktür, dün bir oyun peşine düşen muhtarlarımız oldu. Sivil toplum kuruluşları da bizim teşkilatımız kadar çok çalıştılar. Ayrıca bu sonuçta bize bir mesaj vermiştir. İnşallah biz de onu iyi okuyacağız. Nerede eksiklikler oldu diye düşüneceğiz. Ancak bu sonuç yeterli ve tartışılmaz bir sonuçtur.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER