Novada Park Çöktü!

Şanlıurfa’nın en gözde alışveriş ve yaşam merkezi olarak nitelendirilen ama görünürde bir şey olmadığı için vatandaşın tepkisini toplayan, Novada Park bu defa da bahçesine aldığı hafif ticari araç nedeni ile çöktü.

Novada Park Çöktü!

Gözde alışveriş merkezinin açılışının yapıldığı günden bu yana tadilatta ve mevcut tadilat gün geçtikçe artarak devam etmekte. Sorunun kullanıldığı malzemelerden olduğu düşünülen AVM içindeki yapı problemleri günden güne vatandaşın gözünü korkutmakta. Geçtiğimiz günlerde AVM kenarında bulunan kalasların vatandaşa zor anlat yaşattığını belirtmiştik. Bu defa daha ilginç bir olayla gündeme gelen Novada Park, çalışmalar nedeni ile bahçesine aldığı hafif ticari aracın ağırlığı sebebi ile araç altındaki zemin çöktü.

Vatandaşlar tarafından bir kez daha eleştirilerin hedefi olan AVM, vatandaşların yürümekte bile zorlandığı zeminin üzerine böyle bir araca izin vererek ne yapmak istediği anlaşılmadı. Daha önce birçok defa haberlerimize konu olan AVM, Şanlıurfalı vatandaşlara ne zaman hitap etmeyi amaçlamakta merak konusu. Söz konusu AVM’nin diğer şehirlerde nasıl işlediği ve en önemlisi nasıl yapıldığı haberimize konu olmuştu. En azından hizmet amaçlı yapılan alışveriş ve yaşam merkezinin yapısal olarak göze hitap etmesi Şanlıurfalı vatandaşları daha çok mutlu edecektir.YORUM EKLE
YORUMLAR
Davut
Davut - 2 yıl Önce

Bu Park in cöküsü Türkiyedeki bazi gercekleri hepimize adeta ispat ediyor. Yapilan tüm işleri n alti cörük üstü ise göstemeklik olsun diye saglam göstemeleri. Allah im insanlari bu seytanlardan koru.

Faruk
Faruk - 2 yıl Önce

Zaten gereksiz bir avm tamamen çöksede umurumda olmaz.

züngürt age
züngürt age - 2 yıl Önce

satılık köy haraptar

Urfa
Urfa - 2 yıl Önce

Şehrin göbegne sacma sapan bir market toplulugu yapilanda da denetim yapilmamiş ki cokuyor

Cüneyt
Cüneyt - 2 yıl Önce

Bu yapı zaten bir ucube milletin aklıyla dalga geçtiler orası büyük bir meydan ol alıydı yada ağaçlandırılmalıydı şehirde ağaç yok oksijen lazım oksijen koskocaman şehirde bir çamlık var maalesef

Şerif
Şerif - 2 yıl Önce

Birilerinin, yağmaladığı peşkeş çekildiği halkını aptal yerine koyduğu acınası bir şehrin , yüz karası meydanı

SIRADAKİ HABER