Novada AVM 1 TL İçin Tepki Topladı!

Eski 11 Nisan Stadyumunun yıkılarak yerine yapılan Novada AVM Park’ta, tuvaletlerin ücretli olması vatandaşların tepkisine neden oldu. 

Novada AVM 1 TL İçin Tepki Topladı!

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde yer alan Eski 11 Nisan Stadyumu yıkılarak 2017 yılı mart ayı içerisinde Novada Park AVM yapıldı. Kentin en işlek noktasında yer alan Novada Park AVM Urfalı vatandaşların uğrak yeri haline gelirken tuvaletlerin ücretli olması Şanlıurfalı vatandaşlar tarafından tepki ile karşılandı. Merkezi yerde bulunan AVM’ye her kesim insanın gittiği bilinirken yoğunluğu fırsat bilen yetkililer tuvaletlerin önüne turnike koyarak tuvalete girenlerden 1 lira ücret kesmeye başladı.

Şanlıurfa ilinde bulunan AVM’lerin hepsinin ücretsiz olması, sadece Novada Park AVM’nin ücretli olması vatandaşların tepkisine yol açtı. Daha önce ücretsiz olarak hizmet veren AVM her kesimin gelip tuvaletleri kullanmasıyla birlikte ücretli hale getirdi. Vatandaşlar durumdan şiksyetçi olurken AVM yetkililerinin ne yapacağı merak konusu oldu.

URFANATİK

YORUM EKLE
YORUMLAR
Berk
Berk - 4 hafta Önce

Bence gayet iyi olmuş.pis birakanlardan en azından ücret alınmış oluyor.hepsinin ücretli olması taraftarıyim.cami tuvaletleri de ücretli değil mi, neden onu haber yapıyorsunuz?

SIRADAKİ HABER