Noterler Birliği Başkan Yardımcılığından İstifa Eden Beyazgül'ün Yerine Bakın Kim Geldi?

Ak parti Şanlıurfa Milletvekili adaylığı için Türkiye Noterler Birliği'nde başkan yardımcısı görevinden istifa eden Zeynel Abidin Beyazgül'ün yerine Samsun 1. Dursun Cin seçildi.

Noterler Birliği Başkan Yardımcılığından İstifa Eden Beyazgül'ün Yerine Bakın Kim Geldi?

Türkiye Noterler Birliğinin Yönetim Kurulu Başkanlığına Samsun 1. Noteri Dursun Cin seçildi. Dursun Cin noterlerin önleyici yargı alanındaki görevlerinin geliştirilmesi gerektiğini belirterek, “Noterliklerimizde verilen hizmet kalitesini ve çeşitliliğini daha da arttıracağız” dedi.

AK Parti'den aday adayı olarak başvuru yapması üzerine istifa eden Zeynel Abidin Beyazgül'ün yerine ise 2'nci başkan olarak Şaban Kütük seçildiTürkiye Noterler Birliği’nin 47. Olağan Genel Kurulu kapsamında Yönetim Kurulu Üyeliklerine; Bakırköy 16. Noteri Gülüzar Irmak, Beykoz 2. Noteri Yunus Tutar, Ankara 12. Noteri Lütfullah Ulugün ve Ayvalık 1. Noteri Tuncay Şenerol seçildi. Yönetim Kurulu'nun 18 Haziran’da yapılan toplantısında Samsun 1. Noteri Dursun Cin Türkiye Noterler Birliği Başkanı, Karşıyaka 5. Noteri Şaban Kütük Başkan Yardımcısı, Ayvalık 1. Noteri Tuncay Şenerol Sayman Üye ve Üsküdar 11. Noteri Metin Suyabatmaz, Beykoz 2. Noteri Yunus Tutar, Ankara 12. Noteri Lütfullah Ulugün, Bakırköy 16. Noteri Gülüzar Irmak Yönetim Kurulu Üyeleri olarak yetkilendirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER