Narlı Dere Köprülü Kavşağının Hizmete Gireceği Tarih Belli Oldu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, kent merkezi ve 13 ilçede yapılan ve yapımı planlanan yeşil alan çalışmaları ve birçok projeyi aktarmak için basın mensupları ile buluştu.

Narlı Dere Köprülü Kavşağının Hizmete Gireceği Tarih Belli Oldu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, gelenksel düzenlediği basın toplantılarının son buluşmasını yeşil alan çalışmaları, kentte alt yapı üst yapı ve imar planına kadar birçok projeye ayırdı. Cumhuriyet Sosyal Tesislerinde basın mensupları ile buluşan Başkan Nihat Çiftçi, kent merkezi ile 13 ilçede yapılan ve yapımı planlanan yeşil alan çalışmalarını gazetecilere aktardı.

Şanlıurfa büyükşehir belediye başkanı Nihat Çiftçi her 2 ayda bir düzenli olarak yapmış olduğu ve basınla bir araya gelerek yapılan ve yapacak ilan projelerin anlatıldığı geleneksel toplantısının son olanını Cumhuriyet Park Sosyal Tesislerinde gerçekleşti. 31 Mart yerel seçimlerinden önce ki son basınla buluşma toplantısında konuşan başkan Çiftçi yeşil alandan alt yapıya kadar üst yapıdan imar planına kadar bir-çok projeden bahsederken özellikle devam eden köprülü kavşakların da çalışmaların devam edildiği ve Narlıdere Köprülü kavşağının ayın 19’da tam anlamı ile faaliyete geçeceğini söyledi.

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER