Namı Değer Murat'tan Teşekkür Mesajı

Şanlıurfa'nın bilinen siyasetçilerden  Namı Değer Murat diye tanınan siyasetçiden başta Başbakan Binali Yıldırım olmak üzere Gıda Tarım Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba,Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ve Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği yönetim Kurulu Başkanı Tahir Gülebak'a eşinin hastalığı süresince kendisine verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Namı Değer Murat'tan Teşekkür Mesajı

Şanlıurfa halkı içinde çok sevilen ve yıllardır siyasetin içinde olan namı değer Murat Başbakan Binali Yıldırım başta olmaz üzere, Gıda Tarım Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba,Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ve Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği yönetim Kurulu Başkanı Tahir Gülebak'a teşekkür etti. Uzun bir süredir eşinin rahatsız olduğunu belirten Murat, bu zor zamanda kendisini asla yanlız bırakmayıp, desteklerini ezirgemeyen Başbakan Binali Yıldırım başta olmaz üzere, Gıda Tarım Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba,Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ve Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği yönetim Kurulu Başkanı Tahir Gülebak'a teşekkürlerini sundu. 

kendisini asla yanlız bırakmadığını söyleyen Murat, "Allah Başbakanımız Binali Yıldırımd'dan, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ve Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak'a teşekkür ediyorum. Eşimin hastalığa yakalandığından beri bugüne kadar hiç bir zaman yardımlarını ve desteklerini esirgemediler. Bende bu anlamda çok mutlu oldum. Eşim için gereken her türlü desteği sağladılar bana ben buradan tekrardan teşekkür ediyor ve bundan dolayı çok mutlu olduğumu belirtmek istiyorum." dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2018, 22:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tolga Ekinci
Tolga Ekinci - 2 yıl Önce

Murat Abi Şanlıurfamızın heykeli dikilecek adamıdır.Bir Şanlıurfalı olarak onunla gurur duyuyoruz.

Mesut
Mesut - 2 yıl Önce

degeri murat abi bizi ve buyukleri hep onurlandırdın urfanın arkasında durdun ve irfanın arkasında durdun ve sen bizim şeref kaynagımısın var ol murat abi yengemize ve diğer hastalara acil şifalar dilerim degerli vekilimjz

Latif Doğan
Latif Doğan - 2 yıl Önce

Muro başkan geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum Allah eşine acil şifalar versin yanaklarından öpuyorum.

URFANIN GURURU
URFANIN GURURU - 2 yıl Önce

ONU SAYIN TRUM DA GÖRSE ŞAŞIRMAYIN.O FAKI BABADAN DAHA ÜSTÜNDÜR KEŞKE HERKES ONUN GİBİ OLSA

Murat Şahin
Murat Şahin - 2 yıl Önce

Murat abi Urfanın gururudur keşke bütün Urfalılar onun gibi olsa

Mesut
Mesut - 2 yıl Önce

Degerli murat abi urfanın gururu urganın arkasında durdugun gibi bizlerde senin arkandayız sayın vekilim yengemize ve tüm hastalara acil şifalar dilerim var ol Rabbim her daim seni korusun vekilin Allaha emanet ol

Oğuzhan Bismillahoğulları
Oğuzhan Bismillahoğulları - 2 yıl Önce

Ben fatih bucak seninle gurur duyuyoruz bucak ailesi olarak sana Allahtan şifa urfanın göz bebeği muromuz

Harun Avşaroğulları
Harun Avşaroğulları - 2 yıl Önce

Urfamızın gururu sayın Murat abimiz saygı ve sevgilerimi iletirim yengemize de acil şifalar dilerim.


SIRADAKİ HABER