Müjdat Doğan Anlamlı Bir Açılış Yaptı

Evleneceksen Gel isimli TV Programının fenomen ismi Müjdat Doğan, lahmacun salonu açtı ve açılışını ünlü iş adamı Gökhan Gün yaptı.

Müjdat Doğan Anlamlı Bir Açılış Yaptı

Fenomen damat adayı hizmet sektörüne renk katacak, müşterilerinin ilgi odağı haline gelebilecek bir açılışla hizmetlerine başladı. Evleneceksen Gel isimli Tv programında damat adayı olan Müjdat Doğan, evlilik programında olan arkadaşları ve ünlü iş adamı Gökhan Gün 'ün katılımıyla Urfalım Lahmacun Salonunun açılışını yaptı. Son derece renkli ibr ortama sahip olan "Urfalım" lezzet konusunda da kendisine güveniyor.

Lahmacun İçin Kendi Fırınımız Var

Lahmacun kültürünü İstanbul'a yaymaya çalışan Müjdat bu konuda kendisine güveniyor ve emin adımlarla ilerliyor. Tv programında olan arkadaşları ile beraber kendi salonunun açılışını yapan Müjdat;

"Şanlıurfaspor renkleri ile başlayan yolculuğumuz buraya kadar geldi, iş yerimizde kendimize ait ocağımz olduğu için müşterilerimize sıcak lahmacun ve pide sunabiliyoruz. İstanbul'un önde gelen iş adamlarından Gökhan Gün'ün bizlere katılması ve açılışımızı gerçekleştirmesi bizleri onurlandırdı. Açılışımıza katılım gösteren herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2017, 13:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Neslin
Neslin - 2 yıl Önce

Hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın Cnm

Nur
Nur - 1 ay Önce

Güzel

SIRADAKİ HABER