Müdür Tipioğlu O Dayağı Affetmedi!

Şanlıurfa’nın Siverek İlçesi’nde abisinin 3 eşine ve 11 çocuğuna dayak atan Mahmut Gencer’in yayınlanan görüntülerinden sonra Şanlıurfa emniyeti harekete geçti. Dayakçı kardeşe kamu davası açılırken ağabeyine ise 1 ay uzaklaştırma cezası verildi.

Müdür Tipioğlu O Dayağı Affetmedi!

Şanlıurfa’nın Siverek İlçesi’nde yaşanan skandal dayak olayına emniyet ekipleri sessiz kalmadı. Şanlıurfa’nın Siverek İlçesi’nde Yaşayan Mahmut Gencer’in abisinin 3 eşine ve 11 çocuğuna şiddet uyguladığı görüntüler medya da olay yarattı. Görüntüler üzerine hareket geçen Şanlıurfa emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu’nun talimatlarla polis ekipleri Mahmut ve Veysi Gencer’i gözaltına alınarak mahkemeye sevk edildiler.

3 eşinin ve 11 çocuğunun şiddete uğramasına seyirci kalan Veysi Gencer'e aileden bir ay uzaklaştırma cezası verilirken, kardeşi Mahmut Gencer ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Tutuksuz yargılanan, kadınlara ve çocuklara şiddet uygulayan Mahmut Gencer'e ise kamu davası açıldı.

Şiddet gören eşlerden birisi de polise verdiği ifade de; "üçümüzü bir eve kapattı, yıllardır işkence çekiyoruz. Bizi dövüyor, çocuklarımızı dövüyor. Hayat güvencemiz yok, bize bıçak çekip saldırdı, o gün kimse bıçaklanmadı. Şans eseri bıçak midesine gelmedi" dedi.

Urfanatik/Fatma KIRMIZI

URFANATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER