MÜDAD Şanlıurfa’da Kapısını Araladı

Türkiye’de 2014 yılından bu yana yaklaşık Bin 600 üyesiyle faaliyet gösteren, Mümessil Dayanışma Derneği (MÜDAD) Şanlıurfa’da şube açtı.

MÜDAD Şanlıurfa’da Kapısını Araladı

Geçtiğimiz Mart ayında Şanlıurfa şubesini açarak büyümeye devam eden MÜDAD, yönetim kurulunun ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Bir otelde gerçekleşen toplantıda yönetim kurulu görev dağılımı gerçekleşerek oy birliği ile şube temsilciliği başkanlığına İmam Esmer getirildi.

Sağlık sektörünün ilaç̧ profesyonelleri olan tıbbi ilaç̧ mümessilleri, hem yerel hem de ulusal anlamda birlik ve beraberliğin, yapılan iş ve verilen hizmetlerin kalitesi üzerine konuştu.

“Birlik ve beraberlik bizim için çok önemli”

'Birlik ve beraberliğin her yerde olduğu gibi bizim sektörümüzde de önemli olduğunu söyleyen MÜDAD Şanlıurfa İl Temsilcisi İmam Esmer, şunları dedi.

''Şanlıurfa’da ilk defa meslek kolumuzla ilgili bu kadar ciddi bir birleşmenin olduğunu, mesleğimizle ilgili gerek sosyal gerekse mesleki açıdan birçok organizasyonun önümüzdeki zaman diliminde yapılacağını ve ilk çalışmalarının Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü nezdinde İlk Yardım kursu olacağını ve bu konu ile ilgili gerekli girişimlerin başlatıldığını söyledi.”

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut ARTUĞ
Mahmut ARTUĞ - 1 yıl Önce

iMAM kARDESİMİ TEBRİK EDİYORUM. DERNEK OLARAK ÇOK GÜZEL FAALİYETLERE İMZA ATACAĞINA İNANIYORUM.

SIRADAKİ HABER