Milletvekili Yıldız'dan 15 Temmuz Mesajı

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili ve MKYK Üyesi İbrahim Halil Yıldız, 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitleri Anma günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Yıldız'dan 15 Temmuz Mesajı

15 Temmuz 2016’ın ülkemiz tarihinde, demokrasi ve demokrasiye inananların zaferi olarak tarihe geçtiğini kaydeden Yıldız, “Milli iradeye, geleceğimize, demokrasiye, cumhuriyete darbe vurmaya çalışanlar, emellerine ulaşamamışlar ve bozguna uğramışlardır. Genci yaşlısı, kadını erkeği tüm Türkiye bir olmuş, birlik olmuş, Fetullahçı Terör Örgütünün hain darbe girişimine karşı, sokaklara caddelere dökülerek, gövdesini tanklara, toplara siper ederek, vatanına, bayrağına sahip çıkmış ve unutulmaz bir destan yazmıştır. Bu destan, demokrasinin destanıdır. Bu destan, yüce Türk Milletinin destanıdır” dedi.

Milletvekili Yıldız,açıklamasına şöyle devam etti:

“Vatan için, bayrak için, ülkemizin bölünmez bütünlüğü için başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, canlarını seve seve feda eden tüm şehitlerimizi, ebediyete irtihal eden gazilerimizi, rahmetle, saygıyla, minnetle anıyor, hayattaki gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. 15 Temmuz asla unutulmayacak, unutturulmayacaktır.”Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER